Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

сдобих се с Фиат Мареа

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    сдобих се с Фиат Мареа

    Айде честито най на края и аз се сдобих с Фиат Мареа 1.8 комби бензин 113 конямного съм доволен че станах част от семейството на ФиатДано не се налага много да пиша в тази тема )))Пук ако се наложи ... живи здрави

    #2
    Честито !!! и безаварийно
    Fiat Marea 1.8 16 V

    Коментар


      #3
      Честито! Дано те радва много и много километри да те вози безпроблемно!
      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

      Коментар


        #4
        мерси колегисега ми е интересно кое от следните е вярно:Купи си Фиат за да те е ядилиКупи си Фиат за да не те е яд

        Коментар


          #5
          май второто ... досега единствения ни яд, с фиатчето е това, че предната дясна пружина се счупи при ДЕСЕН завой ... но може би е била дефектна ... Надявам се единствениет теми по които пишеш тук да са относно консумативите ... (или чужди проблеми, де ... все пак някой трябва да помага и на другите )

          Коментар


            #6
            kiler_4o - мерси брат и твоя да е здрав и бърз

            Коментар


              #7
              santjago написа:
              мерси колегисега ми е интересно кое от следните е вйарно:Купи си Фиат за да те е ядилиКупи си Фиат за да не те е яд
              вярното е - купи си фиат та другите да ги е яд
              TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
              UNO 1.0 FIRE

              Коментар


                #8
                Май вярното е второто. Мен ме е яд само че климатроника нещо се скапа иначе е супер количката :D
                Fiat Marea 1.8 16 V

                Коментар


                  #9
                  rozana написа:
                  Май вярното е второто. Мен ме е яд само че климатроника нещо се скапа иначе е супер количката :D
                  абе щеше ми се да не пиша подобни неща ама и моя се разтрака нещо (климата) като натисна снежинката си е ок и като натисна другото копче за въртене на въздъха се чува едно бавно тракане някъде под таблото от дясно. потрака малко 5-6 пъти и спре )) нямам идея какво ама дразни - ако някой зне моля да помогне

                  Коментар


                    #10
                    santjago написа:
                    rozana написа:
                    Май вярното е второто. Мен ме е яд само че климатроника нещо се скапа иначе е супер количката :D
                    абе щеше ми се да не пиша подобни неща ама и моя се разтрака нещо (климата) като натисна снежинката си е ок и като натисна другото копче за въртене на въздъха се чува едно бавно тракане някъде под таблото от дясно. потрака малко 5-6 пъти и спре )) нямам идея какво ама дразни - ако някой зне моля да помогне
                    трака ти клапата за рециркулация на въздуха 90% от колите го имат тоя проблем ремонта е кофти /аз съм го побългарил мойто и сега работи но .../ защото е много завряно това моторче
                    TEMPRA 1.8 SW.SLX-продадена и заменена със БМВ 318TDS
                    UNO 1.0 FIRE

                    Коментар


                      #11
                      90% от колите - лошо значи съм в тоя процент ами да си трака а като си го отварял видя ли има ли нещо да се преебе като трака или безопасно си трака?

                      Коментар


                        #12
                        Нов брат с Фиат!

                        Честито, колега! По-скоро купи си Фиат, че останалите да ги е яд. Щото май за това само змии и гущери бълват. Много са си добри количките. А и ние си ги обичаме. И тук има доста хора, които ще ти помагат със съвети или пък ще отговарят на въпросите ти. И аз като теб съм един Щастлив потребител на форума и на Фиат. ... Лека и безаварийна и от мен.

                        Коментар


                          #13
                          santjago написа:
                          мерси колегисега ми е интересно кое от следните е вйарно:Купи си Фиат за да те е ядилиКупи си Фиат за да не те е яд
                          Не мога да се стърпя и да не цитирам по-пълния вариант:Ако искаш да си вечно млад,купи си Фиат!Та другите да ги е яд...
                          ex FIAT Stilo 1,9 JTD Dynamic 3 врати

                          Коментар


                            #14
                            Аиде честито садрах си маската ( предната броня ) не ми се гожори )) Асконата 5 годи я карах един път не задракакто и да е някой раздирал ли си е бронята и ка може да се оправи

                            Коментар


                              #15


                              Колега, не се ядосвай ... на мен постоянно ми се случва да ме удрят (одраскват) ... вече започвам да съжалявам, че съм прекалено внимателна при паркиране например и не съм отнесла все още ничия врата .... да не говорим за по-сериозни поражения като например това, че по-миналата седмица един идиот с бус Iveco при лоша маневра ми сгъна шофьорската врата на кротко паркираното пред блока уно... ама не бях пред блока, а си бях вкъщи и не можах за съжаление нищо да направя
                              Punto ELX, 75к.с., 1.2MPI, '94г.+газ

                              Коментар

                              Working...
                              X