Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги помощ , скъсах ремък

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #31
    То чека трябва да ти светне в главата!!!
    Fiat Brava 1.2,16в

    Коментар


      #32
      ай стига вече, пича оня ден се е качил на кола, неможе да разбира, вие все едно сте разбирали кат сте били в неговото положение

      Коментар


        #33
        Аз като седнах на 18 г на кола,първо се ослушвах като гърмян заек за шумове,тракания и т.н. защото бях раснал около майстори все,пък и колата беше на 22 г.(по-голяма от мен) и бях предупреден,че носи душа под наем .Пък съм сигурен,че от тук нататък,пича ще се ослушва по-внимателно.
        Fiat Brava 1.2,16в

        Коментар


          #34
          nedialk00 написа:
          ай стига вече, пича оня ден се е качил на кола, неможе да разбира, вие все едно сте разбирали кат сте били в неговото положение
          Това послание беше към други колеги, но все пак трябва си малко усет за да не висиш по пътищата за глупости. Той видял чак като му светнали лампите по таблото. А спирачната течност и светлините проверява ли си ? Като има непознат шум от ДВГ, има приятели, има майстори, да попита. Не е срамно. Щом управляваш машина, която може да застраши нечий живот, трябва да имаш хабер кога нещио не е наред. Ако беше хвърлил ремъка в завой, не успее да завие и блъсне двама трима ? Тогава какво правим ?
          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

          Коментар


            #35
            прав си, аз съм за добавяне на общо устройство на мпс към В категория, дори малко повече от общо, че 90% незнаят кое е акумулатора кат дигнат предния капак

            Коментар


              #36
              Dido_Lyubenov написа:
              nedialk00 написа:
              ай стига вече, пича оня ден се е качил на кола, неможе да разбира, вие все едно сте разбирали кат сте били в неговото положение
              Това послание беше към други колеги, но все пак трябва си малко усет за да не висиш по пътищата за глупости. Той видял чак като му светнали лампите по таблото. А спирачната течност и светлините проверява ли си ? Като има непознат шум от ДВГ, има приятели, има майстори, да попита. Не е срамно. Щом управляваш машина, която може да застраши нечий живот, трябва да имаш хабер кога нещио не е наред. Ако беше хвърлил ремъка в завой, не успее да завие и блъсне двама трима ? Тогава какво правим ?
              Колега откакто я взех колата съм навъртял 300 км някъде. А момчето което ми я продаде ми каза че е сменило ремъците , то се оказа че само ангренажа е сменил.Иначе никакви шумове не ми издаваше освен сутринта преди да блокира ремъка.
              Fiat Bravo 97 набор 1,6 16V

              Коментар

              Working...
              X