Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се разглобява средната конзола на Темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се разглобява средната конзола на Темпра

    Колеги трябва ми помощ за разглобяване. Не мога да разглобя средната конзола, където е скоростният лост и ръчната. Някой може ли да ми каже как да я разглобя тая конзола? Колата е Темпра.
    "Obviously you don't know, who are you fucking with!" /Blade/

    Fiat Tempra 1.9 TDs
    Subaru Legacy 2.0i

    #2
    Никой ли не може да ми помогне
    "Obviously you don't know, who are you fucking with!" /Blade/

    Fiat Tempra 1.9 TDs
    Subaru Legacy 2.0i

    Коментар


      #3
      утре ще ти постна снимка с подробни (надявам се) узакания. Сега книжката е в колата, а аз съм пред лягане
      "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
      Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
      Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

      Коментар


        #4
        Re: Как се разглобява средната конзола на Темпра

        Blade SG написа:
        Колеги трябва ми помощ за разглобяване. Не мога да разглобя средната конзола, където е скоростният лост и ръчната. Някой може ли да ми каже как да я разглобя тая конзола? Колата е Темпра.
        За Темпра не знам, но на Типото -> махаш бокса с предния пеплник и запалката (с напъване и дърпане) след което от долу се виждат два болта, които са за отвиване. После до ръчната долу има един болт. После под бокса за задния пепелник има пак 2 болта. Накрая махаш декоративния капак на ръчната (с една рапидка е хванат в горния край) и отвиваш дългия цилиндричен (бял, пластмасов при мен) болт на жилото и изпъваш лоста на ръчната във вертикално положение... вуала.п.п.Желателно е да си бележиш по някакъв начин колко пъти ти е завит болта на ръчната за да не си играеш после да я настройваш.
        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
        --- в сърцето завинаги... ---
        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

        Коментар


          #5
          http://www.abv.bg/user: fiatbgpass: 123456там в чекмеджето съм качил снимки от сервизното ръководство на темпра/типо (монтаж/демонтаж на централна конзола). дано ти помогнат
          "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
          Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
          Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

          Коментар


            #6
            Хиляди благодарности колеги! Още утре ще пробвам.
            "Obviously you don't know, who are you fucking with!" /Blade/

            Fiat Tempra 1.9 TDs
            Subaru Legacy 2.0i

            Коментар

            Working...
            X