Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за сгъната ламарина

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за сгъната ламарина

    Колеги сгънах малко колата докато паркирах нищо сериозно, но много ме дразни. Реално няма наранена боя защото търкането беше странично и го отнесе страничната пласмасова лайсна на панела зад дясната врата. Може ли някой да ми каже ако отида на тенекиджия да ми го изправи дали има опасност да се отлюспи боя и там да започне да хваща ръжда.

    #2
    Не няма.
    N.Y. State of Mind

    Коментар


      #3
      sachma написа:
      Не няма.
      не знам какво е точно при теб,ама имам едни вакумни багажници и ако е вдлъбнатина без ръбове ще излезе,на една капка и на 1-но уно така им изкарахме калниците

      Коментар


        #4
        Re: Въпрос за сгъната ламарина

        Dinko написа:
        Колеги сгънах малко колата докато паркирах нищо сериозно, но много ме дразни. Реално няма наранена боя защото търкането беше странично и го отнесе страничната пласмасова лайсна на панела зад дясната врата. Може ли някой да ми каже ако отида на тенекиджия да ми го изправи дали има опасност да се отлюспи боя и там да започне да хваща ръжда.
        Началото на зимата (ноември миналата година) тръкнах в един ръБ Бравото изотзадзе от дясно - получи се една дълбока драскотина малко над лайсната, широка около 3 мм и дълга около 5 см - оголено и ожулено до метал. Цяла зима карах из схега, морките и солени пътища, покрити със луга и други подобни чикеншити - в резултат никакви, ама никакви наченки на ръжда или нещо подобно. А много се опасаявах, че там ще избие.So, колега, въобще не се притеснява за ръждата, тя няма да те споходи дори и след 5 години, все пак това е ФИАТ, а не някакъв и опел

        Коментар


          #5
          Ръждата избива, когато се наруши антикорозионното покритие. То няма нищо общо с боята. Най-често става при самото изправяне, когато местото се нагрява, чука и т.н.
          no pain no pain

          Коментар


            #6
            Добре сега съм по-спокоен. А сега някой ако може да ми каже и тенекиджия, който да работи качествено, някъде в района на Илиенци, Левски, Орландовци, Надежда ще съм ви много благодарен.

            Коментар


              #7
              майстор

              незнам дали някой ще се навие да е изпъне без да направи поразии на боята обикновенно взимат 70-80лв на детайл за възтановяване
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар


                #8
                Свали кората на вратата и го избутаи това е нищто и няма на боята.

                Коментар


                  #9
                  А пробвал ли си при застрахователя да идеш?Ще ти дадат 20-30лв, пък ти ако искаш ще ги вложиш в изправяне, ако искаш - няма...Мен мойта ми я надраха едни циганета с пирон и сега е в сервиза на застрахователя. Разправят че ще го направят да не си личи... пък ще видим ... Ай хоуп соу!
                  FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                  Коментар

                  Working...
                  X