Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

корекция на драскотини

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    корекция на драскотини

    колеги, в лидл продават едно такова нещо за корекция на драскотини за около 12 лв. някой дали го е пробвал, и по-специално на сребристите бравота/и, щото по принцип са им качествени нещата, ама ме притеснява, че е безцветно това. ако не, да препоръчате нещо за корекция при тези сребристите? Благодаря!
    браво 1,6/90 - 09 г.

    #2
    Предната ми кола беше сребриста алфа.Взех я с доста драскотини отстрани,явно предния собственик си е падал по шофирането сред треви и трънки.Пробвал съм и безцветните коректори и сребристите.Купувал съм ги от Метро и Карфур.Безцветния помага отчасти,НО само ако драскотината не е дълбока и НЕ стига до грунда отдолу.Като сложих сребристия и драскотиноте си личаха повече и го изчистих с разредител после.Мнението ми е че това са пари на вятъра.
    Fiat Brava 1.2,16в

    Коментар


      #3
      +1 загуба на пари...

      Коментар


        #4
        Upda7e написа:
        +1 загуба на пари...
        че много ясно /сори за офф-а/.Само да спомена.... По някой от всичките канали бях гледал препарат, който заличаваше ’всякакви ’ следи и драскотини по един автомобил /марката не се сещам/.Та този препарат беше тестван в Италия и публично, да буквално публично бяха разобличени фирмата и препарата, че нямат абсолютно никакъв положителен ефект върху драскотини и подобни, НО тук в Бг си продължават рекламите и нали се сещате, че винаги ще се намери един дето ще каже майната му на 65 лв и ще ги даде в отчаян порив с надежда резултат... Така че, спести си и малкото 12 лв, за нещо подобно. :P :D

        Коментар


          #5
          Нуждаеш се ето от това...и 50гр шлаифпаста 2ка и 50гр-1ца..Пастата се продава в магазините за приготвяне на автобои за около 7лв за 100гр..а уреда за дрелка с гъбата е около 15на лева (за да не търкаш на ръка).А ако ти се търка си взимаш една гъбичка за миене на чинии....Тея фулмастери са пълен прът..
          Прикачени файлове
          FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

          Коментар


            #6
            galinchooo написа:
            Нуждаеш се ето от това...и 50гр шлаифпаста 2ка и 50гр-1ца..Пастата се продава в магазините за приготвяне на автобои за около 7лв за 100гр..а уреда за дрелка с гъбата е около 15на лева (за да не търкаш на ръка).А ако ти се търка си взимаш една гъбичка за миене на чинии....Тея фулмастери са пълен прът..
            ако може, да кажеш и после какво се прави.
            браво 1,6/90 - 09 г.

            Коментар


              #7
              Слагаш по малко на гъбата и търкаш...Имаи предвид че 100гр паста стига за пастирване на цял автомобил.....Там от където ще си купиш ще ти обяснят точно какво се прави...Елементарно е...Моята съм си я пастирвал цялата,тъй като я бях издрал по един тесен път на едни драки от двете страни...Става като нова..1цата е по едра минава се с нея само драскотините и после с 2ката може и цялата кола..НО за цялата кола вече ти трябва виброшлаиф иначе ще се узориш доста....Аз вземах от един приятел бояджия..Иначе драскотините може и на ръка а най-добре е с това приспособление за дрелка което се продава пак в магазините където приготвят бои(дрелката да е с плавни обороти)
              FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

              Коментар


                #8
                мерси!
                браво 1,6/90 - 09 г.

                Коментар

                Working...
                X