Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

ксенон за пунто или...

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    ксенон за пунто или...

    Много искам по някакъв начин да засиля светлината на фаровете на пунтото-ми!Предлагат ми ксенон за 600 лева с монтажа но ми се вижда малко множко.Дали няма друг начин да засиля светлината на фаровете.Един приятел ми разправяше за некви БЕЛИ крушки!Дайте некви предложения.
    FIAT Punto ELX 1.2 75

    #2
    Пусни на търсачка и ще видиш темите по въпроса за по-силните крушки.

    Коментар


      #3
      не открих нищо конкретно....просто ми трябват възможно наи силните и съответно от къде да ги купя.
      FIAT Punto ELX 1.2 75

      Коментар


        #4
        И разбира се някакави качествени със сравнително дълъг живот
        FIAT Punto ELX 1.2 75

        Коментар


          #5
          А ми аз съм с осрам силвърстар взех ги от практикер добра марка много заводи ги използват и ги слагат на колите които произвеждат и фиат са едни от тях но слагат обикновенни крушки силвърстар + 50 сравнително нов модел вадят бяла светлина и ако са ти добре регулирани фаровете ще си много доволен , повечето колеги от форума си взеха филипс блу вижън + 50 и макар името им не са сини а пак бели с повишена светяемост но са 2 пъти по скъпи от осрам излизат кам 50 лв комплекта не знам как са аз както казах съм с осрам и съм доволен от много коли които пробвах мога да кажа че имам перфектни фарове. За филипса ще помоля някой колега които ги има да си каже мнението.
          FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

          Коментар


            #6
            dani389 написа:
            А ми аз съм с осрам силвърстар взех ги от практикер добра марка много заводи ги използват и ги слагат на колите които произвеждат и фиат са едни от тях но слагат обикновенни крушки силвърстар + 50 сравнително нов модел вадят бяла светлина и ако са ти добре регулирани фаровете ще си много доволен , повечето колеги от форума си взеха филипс блу вижън + 50 и макар името им не са сини а пак бели с повишена светяемост но са 2 пъти по скъпи от осрам излизат кам 50 лв комплекта не знам как са аз както казах съм с осрам и съм доволен от много коли които пробвах мога да кажа че имам перфектни фарове. За филипса ще помоля някой колега които ги има да си каже мнението.
            Ми реших да си взема от практикер осрам силвърстар но не съм сигурен още за модела...дали +50 или куул блу
            FIAT Punto ELX 1.2 75

            Коментар

            Working...
            X