Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко силно нагрява 1 крушка?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колко силно нагрява 1 крушка?

    Здравейте колеги! Идеята ми е следната...Имам ФИАТ Купе, и както собствениците на такива коли знаят пластмасата в самия фар е надробена. Мога да си направя стъклопластови изделия вместо тази пластмаса, но дали има опастност стъклопласта да се запали от температурата на крушката? Как мислите Вие? Крушките са Н1.
    Прикачени файлове

    #2
    тури си ксенон
    Power Under Pressure

    Коментар


      #3
      Толкова елементарно, а дори не ми мина и през акъла!!! Да, това е най добрият вариант, но все пак, има ли опасност от от запалване на стъклопласта?

      Коментар


        #4
        Между 220 и 270 градуса при поне 13.2 волта напрежение. Това "стъклопласт" от стъкло ли е? Как ще запалиш стъкло?

        Коментар


          #5
          Стъклопласта е материала, от които се правят тунинг броните( и не само; басейни, вани, лодки и дори цели коли.)Използва се смола, а тя е силно запалима и затова Ви питам, но май ще се спра на варианта с ксенона. Препоръчайте ми накакъв, на нормални пари. Тия китайските за по 50 лева струват ли си?

          Коментар


            #6
            stefan_milev написа:
            Стъклопласта е материала, от които се правят тунинг броните( и не само; басейни, вани, лодки и дори цели коли.)Използва се смола, а тя е силно запалима и затова Ви питам, но май ще се спра на варианта с ксенона. Препоръчайте ми накакъв, на нормални пари. Тия китайските за по 50 лева струват ли си?
            ами аз съм с такъв за 100 от ***Модерирано***4.6. Забранява се включването на рекламни материали по какъвто и да било начин в мнението, личната информация, подписа и/или автара на потребителя, освен с изричното разрешение на УС на ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ.и съм страшно доволен
            Шофирай разумно, на пътя не си сам.
            Fiat Stilo Dynamic 1.6 16V 103hp Grigio Sassi
            Mercedes-Benz ACTROS 4141 - The big BOSS :D
            Forever in my heart: Fiat Punto II ELX 1.2i 60к ; MAN TGA 33.360 Blue Bird

            Коментар


              #7
              http:***Модерирано***4.6. Забранява се включването на рекламни материали по какъвто и да било начин в мнението, личната информация, подписа и/или автара на потребителя, освен с изричното разрешение на УС на ФИАТ ФОРУМ БЪЛГАРИЯ. Вземи от тези с тънките баласти. Според мен са по добри. А ако искаш още повече светлина 55ватов
              Alfa Romeo GTV '98, Brava '99 1.6 16v, Punto HLX 1.2 16v '00

              Коментар


                #8
                Стъклопласта няма да се запали, но най-добре си сложи ксенон. Аз карам с комплект от 40лв., като преди това бях с комплект от 100лв. Съветвам да вземеш най-евтиния вариант.

                Коментар


                  #9
                  Мисля че модератора се е престарал тука Човека иска съвет и хората му дават такъв от опит с използвани вече от тях материяли тука постовете не са с рекламна цел , защото не защитават лични интереси и фирми ,така че моля да обърнете внимание като редактирате постоветечовека иска съвет от къде да си купи ксенон а вие му нарушавате правото да бъде информиран , форума е за това , иначе тои и сам може да търси в гугълИма правила на форума,ако си ги забравил можеш пак да ги прочетеш!Ясно е написано,че е недопустимо да се постват линкове към търговски сайтове.Ако толкова държиш да помогнеш на колегата можеш да му изпратиш лично съобщение.Коментара за модераторска редакция също е недопустим според правилата на форума.Модераторски екип.
                  Power Under Pressure

                  Коментар


                    #10
                    lithrone написа:
                    Стъклопласта няма да се запали, но най-добре си сложи ксенон. Аз карам с комплект от 40лв., като преди това бях с комплект от 100лв. Съветвам да вземеш най-евтиния вариант.
                    <offtopic>Най-евтиният, обаче с прожектор (лупа). Иначе се превъщаш в поредния, който заслепява.</offtopic>
                    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                    Коментар


                      #11
                      Фаровете ми са с лупи, няма да бъда псуван по улиците :P , което е добре. Иначе Ви попитах за ксенона, защото и аз съм на мнението, че комплект от 40 или 100лв(както каза колегата), все са едни и същи китайци със сходни(еднакви) качества и характеистики. Със сигурност има много по качествени на по-високи цени, но ние си говорим за ниския клас.

                      Коментар


                        #12
                        Не съм съгласен че ксенон от 100 лв е еднакъв с ксенон от 40 лв. Аз съм със такъв от 100 лв и съм го сравнявал със тези по-евтините и смея да твърдя че разликата е огромна. За тези от 100 лв получаваш 1 година гаранция,тънки баласти със защита от смушения и ти гарантират че двете крушки ще са с еднаква температура на цвета. При по-ефтините нямаш никаква гатанция и изрично е споменато че не дават гаранция ако има разлика в цветовете на светене. Мисля че това е достатъчна разлика.
                        Opel Astra Coupe Bertone Turbo Z20LET 200 hp
                        Fiat Bravo 1.6 16v 118 hp ПРОДАДЕН !!!

                        Коментар


                          #13
                          А защо вместо всичките щуротии, не направиш най-доброто (според мен) - да си смениш фаровете

                          Коментар


                            #14
                            Защото втора употреба фарове ще са на същото дередже(или не много по-добре), а новите са ми много скъпи.Мисля ,че идеята ми ще има успешна реализация, въпреки , че ще ми коства време и усилия!

                            Коментар


                              #15
                              Ами зашо не пробваш със тоя стъклопласт да направиш малка смес и да я пробваш на открит пламък как реагира дали се топи или се пали. До колкото знам тези смоли за запалими само когато за в течно състояние.
                              Opel Astra Coupe Bertone Turbo Z20LET 200 hp
                              Fiat Bravo 1.6 16v 118 hp ПРОДАДЕН !!!

                              Коментар

                              Working...
                              X