Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Одраскана боя.Моля за съвети?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Одраскана боя.Моля за съвети?

    Здравеите.Значи днеска един уличен стълб "изкочи" от някъде и леко го закачих.Извинявам се , ако не съм уцелил раздела.Въпроса ми е какви варианти бихте ми предложили и цени(горе долу)?Прилагам снимка:
    Прикачени файлове

    #2
    ако е надран само лака, пробвай с тампон с ацетон малко да го разтвори и заглади, но ако е стигнало до основата ще е трудно. Може да пробваш и с маркер ако са само драскотини.Черния буфер с може да пробваш да го загладиш с водна шкурка и леко спрей да го пръснеш.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      S_BANKOV написа:
      ако е надран само лака, пробвай с тампон с ацетон малко да го разтвори и заглади, но ако е стигнало до основата ще е трудно. Може да пробваш и с маркер ако са само драскотини.Черния буфер с може да пробваш да го загладиш с водна шкурка и леко спрей да го пръснеш.
      Отдолу е само лака мисля,обаче отгоре е доста по-лошо.Май е до основата

      Коментар


        #4
        ако е само лака с полирпаста ще излезнат тия драскотини
        FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
        Единствено в България "селянин" е обидна дума.

        Коментар


          #5
          veskobravo написа:
          ако е само лака с полирпаста ще излезнат тия драскотини
          Мерси за отговора.Отдолу на бронята реално е само лака ужулен.Би ли ми предложил каква полирпаста и откъде и цена евентуално.Остана ,обаче отгоре на калника там е доста по-дълбоко.Има ли въобще друг вариант ,освен бояджия?Също така и и за черния буфер повече информация ,ако може.Благодаря ви предварително.Идеята ми е дали сам ,ще мога да се справя или да ходя на "художник"

          Коментар


            #6
            Аз мойта преди време я пастирах с паста Farecla G6 и съм доволен (добре се справя и с дълбоки драскотини) може да опиташ и черния буфер да го минеш с паста ако не е много надраскан.За цена на пастата не мога да ти кажа,щото един познат ми я даде.
            Прикачени файлове
            FIAT Bravo GT 1.6 16V 1999 - Pandora's Box
            Единствено в България "селянин" е обидна дума.

            Коментар


              #7
              veskobravo написа:
              Аз мойта преди време я пастирах с паста Farecla G6 и съм доволен (добре се справя и с дълбоки драскотини) може да опиташ и черния буфер да го минеш с паста ако не е много надраскан.За цена на пастата не мога да ти кажа,щото един познат ми я даде.
              А , да не би да знаеш откъде мога да си намеря тази паста ?Бих се радвал и някой друг с подобни проблеми да помогне.

              Коментар


                #8
                Колега, имах подобни ужулвания на 3-те ъгъла на фиата, отидох на автомивка и там се заговорихме с човека, изведнъж извади полирпаста и машинка и ми ги оправи за 20лв. всичко, а каското ми платиха 300лв Само се съмнявам за горната част, че е по-дълбоко.
                Fiat Brava 1.4 12v 80 hp - Sold
                Mazda 6 2.0i 16v 141hp - New

                Коментар


                  #9
                  Lyubaka написа:
                  Колега, имах подобни ужулвания на 3-те ъгъла на фиата, отидох на автомивка и там се заговорихме с човека, изведнъж извади полирпаста и машинка и ми ги оправи за 20лв. всичко, а каското ми платиха 300лв Само се съмнявам за горната част, че е по-дълбоко.
                  Благодаря много ,ще разпитам тука в автомивките.А относно горе....дълбоко си е.Да му се невиди и бетонен стълб Други идеи ?

                  Коментар


                    #10
                    В магазините където приготвят автобои има всякакви пасти.Продават се на грамаж..100гр е 7лв и стига за пастирване на цялата ти кола...минимума който дават е 50гр...От там ти трябва едно парцалче...търкане и си готов..
                    FIAT BRADVA 1,6 с няколко вентила

                    Коментар


                      #11
                      galinchooo написа:
                      В магазините където приготвят автобои има всякакви пасти.Продават се на грамаж..100гр е 7лв и стига за пастирване на цялата ти кола...минимума който дават е 50гр...От там ти трябва едно парцалче...търкане и си готов..
                      Мерси колега.Утре ще се пусна да вида какво ще стане.Явно горе ,ще трябва бояджия да се намеси.Но все пак ,ако има някои други идеи ще съм благодарен.

                      Коментар


                        #12
                        На мен ми прилича че не е за паста ами за кит.
                        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

                        Коментар


                          #13
                          dani389 написа:
                          На мен ми прилича че не е за паста ами за кит.
                          +1
                          Fiat Brava 1.2,16в

                          Коментар


                            #14
                            dani389 написа:
                            На мен ми прилича че не е за паста ами за кит.
                            Мерси за мнението.С това китосване дали,ще мога да се справя и сам.Ако може би ли обеснил по-подробно как става.

                            Коментар


                              #15
                              arbov написа:
                              dani389 написа:
                              На мен ми прилича че не е за паста ами за кит.
                              Мерси за мнението.С това китосване дали,ще мога да се справя и сам.Ако може би ли обеснил по-подробно как става.
                              Като гледам на бронята само с паста ще излезе,но на калника ми се вижда чак до ламарина и е леко сгънат.По-късно ще ти обясня как да го минеш с кит и как да боядисаш,че сега нямам много време да пиша.
                              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                              Коментар

                              Working...
                              X