Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с паленето на Стило 115 Мултивагон

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Махни първо конектора на сензора за водата от долу.Ако не можеш да го развиеш разкачи всичко и свали целия модул.
    Fiat Stilo 1,9 jtd 115.Audi A4 AFN 110.Astra GTC 19 DTH 150 HP

    Коментар


      #17
      Днес смених горивния филтър и запали без никакъв проблем.Поддържа обороти и се форсира нормално.Благодаря на всички отзовали се.

      Коментар


        #18
        Ееей чак сега видях, че си Заралия, щях да я погледна по-рано.Съмнявам се да е от филтъра, но времето ще покаже Ама то пък стана топло вече.
        F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

        Коментар


          #19
          Нищо, запазвам си правото за другия път /дано не се налага/.Без да имам претенциите да разбирам много и аз доста се съмнавах да е от филтъра, но е факт че след като го смених запали от ряз и за сега няма никакви проблеми.

          Коментар


            #20
            Аз си играх лятото да срежа един такъв филтър на (ма*ка му гадно звучи) старото ми стило, та ако го пазиш разрежи го да видиш дали е задръстен с нещо.
            F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

            Коментар


              #21
              Пазя го ще направя тази работа, но събота или неделя, защото по цял ден съм на работа.

              Коментар


                #22
                Намерих снимките:Някоя Неделя ела на паркинга на Техномаркет, от 16.00 се събираме, лъжем се, чупим или правим нещо по колите, пием по нещо и всеки си хваща пътя.Тая Неделя май няма да има никой обаче
                F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

                Коментар


                  #23
                  Ми аз и без това живея над техномаркета.Ако има някой ще дойда.Пък ако не тази , то другата неделя.

                  Коментар

                  Working...
                  X