Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Искам вашето мнение

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Искам вашето мнение

    Колеги, от известно време ми се върти в главата мисълта да си сменя Пунтото (Спортинг 1.6) за Браво ТД много моля да споделите с мен мнението си относно тази моя идеяИначе не бих казал че не съм доволен от Пунтото но ми се ще при все че съм студент да мога да си пускам климатика без това да ми товари толкова джоба, колкото в момента.Благодаря предварително PS искам Браво ТД с климатик
    Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

    #2
    От мен: Давам ти благословията си! Много добре си намислил. ТД е супер!
    FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

    Коментар


      #3
      Mazgarev написа:
      От мен: Давам ти благословията си! Много добре си намислил. ТД е супер!
      Дай някол лев, то с благословия не става само
      http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
      Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
      FIAT Punto 02' 1.9 JTD
      FIAT Punto 99' 1.7 TD

      Коментар


        #4
        прецени добре състоянието на въпросното браво ,да не стане размяната кон за кокошка Всяка покупка и смяна на кола е свързана с доста разходи при закупуването и (нищо ,че е е в перфектно състояние) ,също така се поинтересувай добре за дизелите ,защото ако не си карал преди това може да береш доста ядове .
        фиатче Браво 2.0

        Коментар


          #5
          прав си ама като мълчи всеки кво да ти кажа 100% поне 10 човека с дизелови Браво са ми видяли темата ама ги мързи да драснат два реда бива ли ги тия коли или не
          Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

          Коментар


            #6
            За дизелова Брадва мога да ти говоря много, ама не е Браво. Двигателя е перфектен! С 130-140 разхода е около 7 литра. С 1,9 ТД 100 няма да имаш кой знае колко много грижи. Като сложиш едни нови газови амортисьори ( AL-KO са добри: предни - 98лв., задни - 54 лв.) ще си перфектен на пътя. Питай нещо друго ще ти кажа.

            Коментар


              #7
              Карал съм Бравото (TD100) на morg и мога да кажа, че върви доста повече от моето Пунто. Разбира се до ~2000 оборота има дупка, но като се включи турбото направо излита. Също така е по-широко и стабилно и по-добре спира (може би заради по-широките гуми). За поддръжката не мога да кажа нищо конкретно, но не съм го чул човека да се оплаква особено (само дюзите му са за чистене, ама той така си го купи).
              Не знам дали знаете, но "не знам" се пише отделно!
              Fiat Punto 1.2 SX 2000 г.

              Коментар


                #8
                Sko написа:
                Карал съм Бравото (TD100) на morg и мога да кажа, че върви доста повече от моето Пунто. Разбира се до ~2000 оборота има дупка, но като се включи турбото направо излита. Също така е по-широко и стабилно и по-добре спира (може би заради по-широките гуми). За поддръжката не мога да кажа нищо конкретно, но не съм го чул човека да се оплаква особено (само дюзите му са за чистене, ама той така си го купи).
                Колега, и ти ли почваш с това турбо. Турбото не се включва от 2000 оборота. Това са глупости! Не знам защо живеете в такава заблуда. Турбото си бачка още от около 1300-1500 оборота. При 2200 се постига максималния въртящ момент и затова много се бъркат,че от 2000 оборота се включва турбото. Твоя приятел има дупка до 2000 оборота,защото не си е проверил на компютър помпата,турбото,дюзите и дебитомера и ще усети колко по-добре върви колата. Който си купи дизелка задължително да диагностицира тия 4-ри елемента. Това е като закон при покупка на дизел.Иначе Брава/Браво си имат доста добри спирачки, не е от по-широките гуми.

                Коментар


                  #9
                  е тва вече си е форум :D мерси много :D ззвучи обнадеждаващоами искам да питам и горе долу колко пари би трябвало да искат за едно такова Браво аз не знам колко мога да му взема на моето Пунто което в общи линии е следното :Спортинг - 1.6КлиматикЕл.стъклаAIRbagчуп.воланкрая на 96г епроизведенасменени са и сега масла и филтри
                  Умолявам всички собственици на Audi между 1980-1995 да спрат незабавно с тия коледни маркучи под фаровете!!!

                  Коментар


                    #10
                    Е това вече не знам. Виж в сайтовете за коли.

                    Коментар


                      #11
                      Според мен читаво Браво - между 6000 лв. и 9000лв.Аз мойта Брава я взех за 8000 лв.Ако тръгнеш да разглеждаш, имай предвид че октомври 1998г. модела Браво/а претърпява лек фейслифт. Главно в интериора.
                      FIAT Brava 1.4 SX CLIMA [09/1998]

                      Коментар


                        #12
                        Според мен и за по-малко ще намери Бравото. Аз моята Брава я взех за 6200, 07/1998 г. Няма само Еърбег. Всичко друго си има.

                        Коментар

                        Working...
                        X