Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се сваля тапицерията от предната седалка - брава

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се сваля тапицерията от предната седалка - брава

    Здравейте, колеги, купих си за добро или зло една долница за седалка. Излезе пълен боклук, защото е лекьосана неспасяемо, но все пак това е риска да се купува по куриери. Така или иначе е в мен, да пробвам да я сложа на седалката. Смъкнах седалката, свалих пластмасите по нея, обаче не мога да сваля черния "леген", ламаринения, който е отдолу на дунапрена. Той влиза в канал на дунапрена и опъва плата, но как се държи там, не ми светва въобще Явно има някакви пружини или нещо подобно, което не виждам. Не съм напъвал, защото и не знам как става, уж било лесно, лесно, ама като не си виждал и не си се занимавал не е толкова лесно Какво се прави, че да сваля ламарината от дунапрена, виждам, че в края на седалката има една пластмаса, която влиза в жлеб, като гледам ще излезе, но не смях да я дърпам, какъв е редът за операцията Ако някой знае да се включва
    кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
    кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!

    #2
    Къф черен леген се опитваш да вадиш колега,той си е заварен за цялата седалка.Обръщаш седалката с легена нагоре ,по обиколката и има пластмасов ръб който е зашит за тапицерията и набит в улей на железния леген,вадиш тоя пласмасов ръб от улея и готово.Може да има и малки метални скоби отзад .

    Коментар


      #3
      Да, точно за това говоря, на бравата не е заварен, а е прихванат с 4-ри болта. Виждам само ръба отзад. По периферията ръбът е скрит вътре в дунапрена от долната страна. Как да извадя легена, като все едно той влиза вътре в ръба на пластмасова обшивка и след това влиза в самата седалка
      кара с удоволствие и гледа прибора за температура: LANCIA DELTA 1.6d 120ps, 2009.
      кара и проклина съдбата: BRAVA EL 1.6i 16v 103ps, 1996 - вече не!

      Коментар


        #4
        И мойта има 4 болта но са за друго а легена е заварен ,разкрачи с една отверка металния улей и дърпай тапицерията с дунапрена,друг начин няма.

        Коментар

        Working...
        X