Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем със скоростен лост на фиат Браво.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем със скоростен лост на фиат Браво.

    Колата е браво 98г., 1.9ТД - 75кс. Един познат се е развилнял нещо вътре и е поизкъртил така да се каже скоростния лост. Казва, че колата все още си включва скоростите просто лоста си ходи на всякъде във всички посоки, независимо дали е на скорост или не. Направил е следното:при изгасен мотор и без да е натиснал съединителят е започнал да ръчка яко скоростния лост на всички посоки(все едно да включва на някоя от скоростите) и при последното яко ръчкане все едно скоростния лост е изскочил нагоре и започнал да се движи във всички посоки.Какво е станало според вас и как може да се реши проблема?

    #2
    кола

    Да види какво е счупено и да го смени има доста втора употреба
    КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
    Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
    http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

    Коментар


      #3
      Сигурно се е счупила една бяла плстмаса като откачиш маншона и отдолу има още един гумен маншон се вижда или е счупена или разхлабена
      Fiat Bravo TD100

      Коментар


        #4
        ако е с щанги отдолу може да се е извадила някоя или счупила,ако е с жило може да се е скъсало, а може и ябълката да е заминала.Защо е правил така?
        Bravo 2.0 Multijet 165 2009

        Коментар


          #5
          може и това да е
          Прикачени файлове
          Bravo 2.0 Multijet 165 2009

          Коментар


            #6
            На въпроса какво е станало имам едни предположения ама освен оня твоя познат сигурно е имало и негова позната Иначе да най - вероято подложката се е изкъртила сменя се и готово, ама ще е малко мъка, май се сваляше генерацията
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #7
              S_BANKOV написа:
              На въпроса какво е станало имам едни предположения ама освен оня твоя познат сигурно е имало и негова позната
              Bravo 2.0 Multijet 165 2009

              Коментар


                #8
                Е тъй де и ние сме били млади
                Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                Коментар


                  #9
                  Re: кола

                  помогнете имам проблем със замръзване на скоросниа лост като поработи 40-50мин.се оправя някои казва че е от жилата искам да попитам може ли по някакъв начин да се смажат искакво по точно и да ми кажете как се свалят става вапрос за фиат мареа комби тд.100

                  Коментар


                    #10
                    Да от жилата е замръзват, някъде е нарушена обвивкатана жилата или сменяш или смазваш с масло и запушваш пробива
                    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                    Коментар


                      #11
                      Хахах, абе то да е било това. На въпроса защо... защото е идиот и мн бързо се пали от някакви глупости и почва да си чупи колата, не му е за 1-ви път. Това което той ми обясни е, че след като е махнал маншона отдолу се вижда точно тази бяла пластмаска която е доста разхлабена. Ходи почти във всички посоки. Нещо такова както е посочил "данзел" Въпроса е сега какво трябва да я направи тая бяла пластмаска ?

                      Коментар

                      Working...
                      X