Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко сме с Fiat Palio Weekend?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    +1 Fiat Palio 1.2 60hp, 2001-ва хечбек, произведен в бразилия, мъничък двигател обаче много ме радва колата, страхотна е и минава навсякъде
    Fiat Palio 1.2 60hp hatchback
    Fiat Marea Weekend 1.9JTD 105hp

    Коментар


      #62
      Чак сега видях тази тема. Освен бравата ми, която си е каруца за мен, карам и палио. Много по удобен за каране в града и не тропат пластмасите както при бравата. Имам един въпрос - Палио 1.2 2000г. хечбек при късане на ангренажен ремък удря ли клапани ?

      Коментар


        #63
        Ако е с 8 клапана - не удря! Проверено два пъти
        Fiat Palio Weekend 75 - до пролетта на 2013;
        FIAT PUNTO 2 (18

        Коментар


          #64
          точно така

          Коментар


            #65
            Благодаря , скоро ще ми предстои смяната му, че до сега 35К километра има навъртяни от както я взехме обслужена. А колко горе долу излиза смяната му + ролки ?

            Коментар


              #66
              И аз Колеги сьм с Palio Wikend.6 години вече го карам. Много сьм доволен.Никаде не ме еизоставяла.

              Коментар


                #67
                зер гут

                Коментар


                  #68
                  Намерих прекрасно ръководство за Albea Palio Siena

                  Линк към торентите на братята руснаци ако някой успее да го преведе на български да пише!http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=3483767
                  fiat palio 1600 16v 1999

                  Коментар


                    #69
                    Здравейте колеги.Все още карам "палянгата" 8ма година(след 2 месеца 9та) на олио. Нищо не мръднало.Ремонти : редовни консумативи ангренажни ремъци и някои ролка масло5 литра + фълтър + смяна 40.50лв масло не гори 5 ти литър уж резерва бащата ми го приватезира редовно за мотора му(2 тактов)свещи беру 4 броя към 60 лева. много съм доволен от тях горещо препоръчвам като марка.Дигат повече градуси при запаване.Само смених водния радиатор след влизане в изкопан канал без ограждение с 30 километра .Пред мен една гаска дигаше пушилка не се виждаше нищо на 5 метра и се получи камшишен и в горния краи на радиоатора пласмасата се счупи. Можех да я залепя ама предпочетох да купя здрав. 2ра ръка 40 лева от 1.9Д палио чисто новите радиоатори са по 82 лева , но са много келяво изпълнение.Моя грешка така я купих колата горните тампони ги нямаше и беше върза с една тел трябваше да ги сменя .2ра ръка 40 лева от 1.9Д палиосега имам да сменям спирачно цилидърче на задна лява.премахнал съм имобилаизера лично с 20 см кабел и 4 болта (преди това питах майстор които ми поискаха 250 лева и му казах да хваща пътя )Колата си пали веднага няма тракане , ходовата част си е супер сложил съм по-високи гуми.Сменил съм 5 скорост с по дълга с около 400-500 оборота на 4 та дигам 80-90 и тогава включвам двигателя е спокоен.не дигам повече от 100 с нея нормално на 80-90.Няма компютър прост двигател .ефтини части минуси малко е шумна с по дълга пета се оправи положението. Сложил съм черен силикон между уплътненията на вратите от към купето проблема с шума се премахва.Това са ми наблюденията от колата която имам. с 1 туба олио 10 литра минах 176 километра миналата седмица от тях 2*52км извънградско 90км/ч нормално каране 72км в града в момента е лунен пейзаж, затворени улици и е по-добре да вървиш пеша от колкото с кола.все още се оглеждам за някои Фиат Палио Адвенчър ама нещо ги няма . Някои ако е забелязал по автокъщите да ме информира . Като цяло съм доволен от колата карам докато ме изкара и тогава ще мисля дали ще купувам нова или ще търся същата.Олиото е 1.50лв с ддс по складовете по ресторантите колкото го намерите но се иска цедене над 20 градуса се кара чисто първото палене ще е малко по мудно 3-4 завъртания в момента в които колата е загряла пали като нафта.до -5 градуса добавям 1 литър бензин плътноста е като на нафтата първо палене 2-3 оборота максимум.до -15 1.5 -2 кила бензин не проблем под -15 30 кила олио + 3 кила бензин + 10 литра нафта пали като нафта на половин оборот (на нафтата и дават до 30 % безнин на тази която продават по бензиностанциите които кара дизел е хубаво зимата да добавя на 10 кила 1 кило бензин в момента нафтата не това което беше преди години много ментета има замръзват на -10 градуса)ако има нещо питайте скайпа е същия

                    Коментар


                      #70
                      Здравейте! Вече и аз съм с Палио_ 1,7 ТД.

                      Коментар


                        #71
                        Giokov написа:
                        +1 Fiat Palio 1.2 60hp, 2001-ва хечбек, произведен в бразилия, мъничък двигател обаче много ме радва колата, страхотна е и минава навсякъде
                        5 години стаж ...но проблем... просто и стабилно .На всякакъв терен.
                        petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                        http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                        Коментар


                          #72
                          Много здрава кола

                          Произведена 2001г. турска сглобка. Взех я 2008г на 114000, а сега е на 22000 км. 60 к.с., 1200 см2, с климатик, купена от Италия. Мъка е по нагорнище с климатик, ама като го спреш- пооправят се нещата. Сменен амбриаж на 150000, вероятно оригинален, лагери на двете главини, е, и накладки разбира се. Шарнири, носачи- перфектни, несменяни! Без никаква ръжда, улично паркиране! Като гледам дизайна на новите коли- ще ми се, ама на какъв ли боклук може да попадне човек... Не си я сменям!
                          Прикачени файлове

                          Коментар

                          Working...
                          X