Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колко сме с Fiat Palio Weekend?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    iliyan написа:
    Явно не си се качвала в "Мареа" и да пътуваш няколко часа без почивка.
    Качвала съм се . Точно там е въпроса. И Палиото повече ме кефи! :D Моля тук да взимат отношение хората само с Фиат Палио!
    FIAT PALIO WEEKEND 1.7 2001

    Коментар


      #17
      Аз немога да разбера вие къде се навирате с тея катафалки,и кой ви пита вас за мареа като темата е за палио?А ти колега явно не си се качвал на друга кола за да го напишеш това "Явно не си се качвала в "Мареа" и да пътуваш няколко часа без почивка".Знам,че сега ще ме нападнете и затова ще си кажа всичко.Добре,че е браво,брава и мареа за да излезе това чудно име на ФИАТ.Преди да почнете да плюете разгледайте раздела за проблемите във форума,80% от темите са свързани с тези 3 модела.

      Коментар


        #18
        Много често карам едно Палио наистина возията му е много по мека от на Мареята и придава усет на комфорт но му липсва и то удобсвото и салона на Мареята .Но това са два различни класове автомобили .Колега няма да те нападам но съм карал повече марки и модели коли от колкото ти си виждал на живо.
        FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

        Коментар


          #19
          Също съм пробвал Marea Weekend. Нафтова, не помня точно кой мотор. Пластмасовата част на скоростния лост ми остана в ръката още при потегляне от втория стоп :D Като цяло Мареата ми се вижда къде-къде по-чуплива от Палио-то (лично мнение), въпреки многото място от което, след като трябваше да я върна, едва се откъснах. Палиото е по-добро за нашите пътища, тъй като е направено с идеята да върви по такива. А на лично моята слабото и място е таблото и централната конзола (всички светлини горят една по една). Не съм много доволен от седалките! :D Въпреки това, изпитвам само топли чувства към модела.
          Fiat Palio Weekend 1.2 (73HP) 11.1999

          Коментар


            #20
            dani389 написа:
            Много често карам едно Палио наистина возията му е много по мека от на Мареята и придава усет на комфорт но му липсва и то удобсвото и салона на Мареята .Но това са два различни класове автомобили .Колега няма да те нападам но съм карал повече марки и модели коли от колкото ти си виждал на живо.
            А ти от къде знаеш аз какво съм карал и виждал?Но като гледам ти какво караш няма да коментирам повече.

            Коментар


              #21
              Вярно е че Палиото не от най -симпатичните но за сметка на това е доста сполучлив модел на Фиат, аз лично не бих го сменил за Марея може би за СтилоПреди това имах пунто със същия мотор но повече ядове имах с него.Според мойте нужди Палиото ми върши чудесна работа исъм доволен от автомобила поне са високи и пукат картери стават и за риба а за ходовата част са може би най-здрави от всички фиати

              Коментар


                #22
                За визията съм съгласен, задницата им е страшно грозна, но пък предницата е хубава Иначе, че е вседеход - така е. Лична проба на Витоша аз с палиока едни приятели с браво и бмв неможаха да се качат натам, където отивахме, а палиока мина без проблем :P (защото е висок де!)
                Lancia Lybra '00 1.8 140hp

                Видеорегистратори

                Коментар


                  #23
                  Чудесен разговор се е получил! Чета и си правя изводи! :D
                  FIAT PALIO WEEKEND 1.7 2001

                  Коментар


                    #24
                    ЛИНА написа:
                    infineon написа:
                    Малко грозна е, и с кофти материали вътре, правена в Бразилия. Друго си е една мареа JTD HLX примерно
                    Грозна - не бих казала! За материалите съм съгласна. Мареата ми прилича на катафалка. Палиото е много скопосен. :D
                    Казвал съм го и друг път, но: до преди да видя палио в една автокъща в Пловдив, аз не забелязвах марката фиат. Някакви безлични коли, едни от многото по улиците. А палио ми направи впечатление точно с външния си вид. Отзад прилича на малко джипче, а отпред просто е стилно. Това палио, което купих преди 7 години и притежавах през 2 от тях, е най-сполучливата кола, която е минавала през мен. 7 години яко каране (сега е при роднина и знам как се кара), само обслужване и смехотворно малко и евтини ремонти.Е, да - вътре е простовато, с не особено качествени материали. И седалките са къси, за да те държат по-изправен и да се пести място. Но като цяло - непретенциозна, здрава кола, която напълно си струва парите.
                    Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                    Коментар


                      #25
                      snake написа:
                      ЛИНА написа:
                      infineon написа:
                      Малко грозна е, и с кофти материали вътре, правена в Бразилия. Друго си е една мареа JTD HLX примерно
                      Грозна - не бих казала! За материалите съм съгласна. Мареата ми прилича на катафалка. Палиото е много скопосен. :D
                      Казвал съм го и друг път, но: до преди да видя палио в една автокъща в Пловдив, аз не забелязвах марката фиат. Някакви безлични коли, едни от многото по улиците. А палио ми направи впечатление точно с външния си вид. Отзад прилича на малко джипче, а отпред просто е стилно. Това палио, което купих преди 7 години и притежавах през 2 от тях, е най-сполучливата кола, която е минавала през мен. 7 години яко каране (сега е при роднина и знам как се кара), само обслужване и смехотворно малко и евтини ремонти.Е, да - вътре е простовато, с не особено качествени материали. И седалките са къси, за да те държат по-изправен и да се пести място. Но като цяло - непретенциозна, здрава кола, която напълно си струва парите.
                      :D Отлично! Благодаря!
                      FIAT PALIO WEEKEND 1.7 2001

                      Коментар


                        #26
                        само хубави неща за наще Палиота

                        който не е опитал той не знае :D . Едното кофти което не ми харесва в моето палио е високите обороти поради малкия двигател (1,242) иначе сичко си му е супер и е мн практично и удобно за работа и хамалска работа (от личен опит)
                        mail: v.i.petkov@mail.bg
                        0888 445 776

                        Коментар


                          #27
                          скромна и здрава машинка...е истината...5 години съм юркал Палио хечбек... http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.p...863&highlight=
                          petito MASERATTİ... GRANDE PUNTO S2 MJT + ex PALİO 1,2 16V EL+TİPO SX 1.4 SX İ.E. + UNO SX İ.E. + LADA 1500S .

                          http://www.facebook.com/pages/Grande...382041?sk=wall

                          Коментар


                            #28
                            Вчера имах "щастието"/нещастието да се повозя на Palio 1.6 16V Weekend. Вози сравнително стегнато и вероятно ходовата част ще е по-здрава от на BRAVO/BRAVA/MAREA, но вътре се чувствах много на тясно, точно като в Punto. В интериора определено се чувства икономията на материали и използването на евтините такива. Семпла и спартанска е според мен, типичната кола за работа.
                            Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                            Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                            Коментар


                              #29
                              Хубава темичка!Който се присъединява към групата да сложи поне една снимка и номер ,както колегата по -горе да се вижда колко колеги сме като бройка и всеки следващ да пише следващото число! Поздрави!

                              Коментар


                                #30
                                Ето го моето бивше фиатче палио. Заради него се регистрирах във форума. Все още си има форумски стикер, а наскоро подарих на новия собственик и форумски ключодържател.Няма да си слагам номер, защото съм бивш собственик. Или нека да съм номер -(минус)1 .
                                Tonight's the night and it's going to happen again and again...

                                Коментар

                                Working...
                                X