Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Реглаж на предница в Бургас?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Реглаж на предница в Бургас?

    Смених си единият накрайник и тези дни мисля да си сложа нови гуми.Знаете ли къде в Бургас ще ми регулират предницата и колко ще ми струва горе-долу?
    COUPE 1.8 16V
    Volvo XC90 T6

    #2
    През зимата на 2003 ми правиха реглаж във Фулда ( на края на Славейков ) и тогава ми взеха 15 лв. ама от тогава е минало доста време пък и количката ми е по-обикновена
    VW Bora Variant 1.6 16V '01

    Коментар


      #3
      Реглаж с компютър - автосервиз НИТКАР на входа на Меден рудник до бензиностанция Петрол - цена 15лв. Аз съм супер доволен след смяна на носача. Тествах я по пътя за Крайморие, не бие на никъде.
      Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

      Коментар


        #4
        Макс

        Може да отидеш и в автоцентър "макс"срещу Шел на колодрума казват че са добри.

        Коментар


          #5
          Точно за ’Мах’ щях да казвам.Реглаж с компютър 20 лева.Доволен съм.Точно срещу бензиностанцията ШЕЛ ж кс.Братя Миладинови.Мисля,че е блок 90 или 91.

          Коментар


            #6
            MАХ e втория сервиз след АЛФА, където никога няма да стъпя за каквото и да било, след като смениха на комшията носача и на 100м от сервиза надолу към Трапезица му се скъса носача и едва не се преби. Добре, че е било преди сфетофара и е намалял вече. Ако беше на околовръстното до езерото със 90, можеше и да е фатално.
            Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

            Коментар


              #7
              Наистина ли?Ужас.А къде е сервиза на алфа?

              Коментар


                #8
                Сервиза не е на Алфа, а се казва АЛФА и се намира вляво от бензиностанцията, до колелото за Сл. Бряг. Но там просто не им се работи. При положение, че сервиза беше почти празен и пирах за реглаж на преден и заден мост - работа за 5-6 мин ми отговориха - ами майстора го няма, може да дойдете в понеделник, ама то има две коли и като има повече работа майстора се сърди. Умрях от смях Иначе са наляли много пари в техника, ама хората се сърдят, че имат работа
                Fiat Brava 1.4SX '97 (Бензин & Метан)

                Коментар


                  #9
                  О.к. Благодаря.Май ще отида в Меден Рудник.После ще пиша как е минало
                  COUPE 1.8 16V
                  Volvo XC90 T6

                  Коментар

                  Working...
                  X