Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Тресе ми волана. Предполагам от тампон!?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Тресе ми волана. Предполагам от тампон!?

    Здравейте. Не че е болка за умиране ама като запаля стильо и като позгрее до нормални обороти и волана започва да подскача та чак радиото ми дрънчи...Тампона на скоростната кутия е нов и не е от него със сигурност. Някой може ли да ме насочи кой от останалите да сменя за да има максимално въздействие върху волана...!? А скоростния лост и подлакътника не трепват от вибрации...ПС. Окачването отпред е ново (Носачи и биалети) , ако има някакво значение...
    Renault Megane 1.5dci 110hp. 12г.
    BMW G20 320d xDrive 190hp. 2019г.
    BMW X3 2.0d xDrive 177hp '09г. Ех.

    #2
    Ре: Тресе ми волана. Предполагам от тампон!?

    kiselo написа:
    Здравейте. Не че е болка за умиране ама като запаля стильо и като позгрее до нормални обороти и волана започва да подскача та чак радиото ми дрънчи...Тампона на скоростната кутия е нов и не е от него със сигурност. Някой може ли да ме насочи кой от останалите да сменя за да има максимално въздействие върху волана...!? А скоростния лост и подлакътника не трепват от вибрации...ПС. Окачването отпред е ново (Носачи и биалети) , ако има някакво значение...
    колега и аз имах такув проблем смених 2-та танпона на скоростите те се намират наи отдолу до картера виждат се много ясно като погледнеш отдолу имат форма на кокал неса много скупи единиqт е 36 лева поне толкова ги зех аз и сега нямам никакви вибраци

    Коментар

    Working...
    X