Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Възможно решение за изпотени стъкла

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Айде сега, потвърдил съм част от думите ти и съм споменал нещо което никой не каза до сега. Проблем ли е ?
    Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

    Коментар


      #17
      поленовия филтър само пречи при проблем с изпотяването. Махни филтъра и леко ще се подобри ситуацията, но много леко. Не знам как няма решение за потенето, аз карам бравока повече от 4 години и проблем с това нямам. Климатик зимата не пускам, случвало се е 1-2 пъти, ако примерно вали дъжд, 4 човека сме в колата и не може да се отвори леко прозорец. Възможно е да мокро под стелката и да се изпарява и от това да прави проблем. Също и това с клапата ако е заяла затворена.
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #18
        Dido_Lyubenov написа:
        Айде сега, потвърдил съм част от думите ти и съм споменал нещо което никой не каза до сега. Проблем ли е ?
        Проблем е че скоро няма да се вясвам към Русе да пия бира с Вас, иначе друг проблем не виждам
        Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
        (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
        Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

        Коментар


          #19
          S_BANKOV написа:
          Dido_Lyubenov написа:
          Айде сега, потвърдил съм част от думите ти и съм споменал нещо което никой не каза до сега. Проблем ли е ?
          Проблем е че скоро няма да се вясвам към Русе да пия бира с Вас, иначе друг проблем не виждам
          Ами и тоя проблем не е малък :D
          Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

          Коментар


            #20
            Днес при сравнително топло за сезона време и подухващ ветрец колата се беше "обдухала" така да се каже и като се качих сутринта стъклата бяха супер-нямаше капка изпотяване.Запалих,пуснах парното да духа на предното стъкло и след 2 минути беше "вир вода".Аз пак-айде заигра микрофибърната кърпа на всеки светофар.Това при отпушени дренажи под предната кора(преди месец),отпушена задна клапа в багажника(преди седмица),изпран с обезмаслител сравнително нов поленов филтър(преди 2-3 месеца),и вечно отворена клапа за циркулация на въздуха(реализирано чрез вързалка тип "свинска опашка" ).Резултат: предният джам е като все едно съм в сауна.Симптоми: едва изпускащо радиаторче на парното.Изводи: всеки сам да си прави за себе си.
            Fiat 1.4 12V
            Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
            Да си втори значи да си първи сред загубилите.
            Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

            Коментар


              #21
              Леко, силно- щом изпуска е за смяна. Моето го смених преди време и с месеци не можа да спре след това да ми омазнява прозореца до като се изчисти мазнюгата :D
              Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
              Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
              Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

              Коментар


                #22
                Колеги, къде се намира тази прословута клапа в багажника. Ровя, търся, чета и не мога да намеря. Дайте снимка или линк към тема в която го има това чудо. Става въпрос за колата от подписа .
                Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
                Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
                Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

                Коментар


                  #23
                  На Браво и брава като се надупиш зад задна дясна гума и се вижда между подкалника и бронята. ето ги снимките под картона ти е клапатаhttp://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=49584
                  Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
                  (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
                  Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

                  Коментар

                  Working...
                  X