Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

помагай те спешно

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    помагай те спешно

    нещо става с бравата ми харчи ми много бензин и газ и на малки обороти някой път ми прекасва смених кабели те също и свещите купих ги от хит-ко но старите свещи като ги свалих си бяха много добре като работи на обороти има някакво прекъсване (пукане )което се чува от гърнето,направи ми впечетление че като пипна тръбите на гърнето са топли а самото последно гърне е студено.ИМАМ И КАТАЛИЗАТОР.също и като подам рязко газ малко заглъхва и постепенно почва да набира.ходих преди 1 месец на диагностика във ванто-трейд и там ми казаха че всичко е добре само където разпределителниа вал е започнал да се износва но засега все още става.а количка та ми не харчи масло. ДАВАЙТЕ СЪВЕТИ
    brava 1.4 12v.sx
    drive fast or go home

    #2
    Ами ти си си отговорил. Виж си разпределителния вал, че може и за броени дни да се скапе Друго за което се сещам е бобина.

    Коментар


      #3
      На мен повече ми преличат симптоми на прецакан катализатор и целият вътре става на леш и започва да дейсва като моторна спирачка спира газовете и моторът няма от къде да изхвърли газовете и няма никаква хала .
      FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

      Коментар


        #4
        Uneek написа:
        Ами ти си си отговорил. Виж си разпределителния вал, че може и за броени дни да се скапе Друго за което се сещам е бобина.
        а от каде мога да ди намеря друга бобина и колко струва нова
        brava 1.4 12v.sx
        drive fast or go home

        Коментар


          #5
          Колега, мойта Брава се държи по абсолютно същия начин.Аз махнах катализатора и смених бобината и колата не се оправи.Ако държиш да смениш бобината мога да ти продам една от мойте две, но според мен проблема е другаде.Смених и бензиновата помпа, така че можеш да я изключиш и нея.Ако колегите имат други идеи нека да ги споделят.

          Коментар


            #6
            mitaka написа:
            Колега, мойта Брава се държи по абсолютно същия начин.Аз махнах катализатора и смених бобината и колата не се оправи.Ако държиш да смениш бобината мога да ти продам една от мойте две, но според мен проблема е другаде.Смених и бензиновата помпа, така че можеш да я изключиш и нея.Ако колегите имат други идеи нека да ги споделят.
            ДНЕС свалих катализатора но пак си прави така се едно че работи на 3 цилиндъра по някога. в неделя тръгвам за морето и мисля да се отбия до хит-ко да я погледне.
            brava 1.4 12v.sx
            drive fast or go home

            Коментар


              #7
              Тогава преди да започнеш да сменяш каквото и да било друго и да даваш пари за неща които са излишни иди в някой от по читавите сервизи и виж какво е за да не повреди и други неща.
              FIAT BRAVA 16.16V.ELX Абе, ако ме блъсне Селянин, важи ли Гражданската отговорност !

              Коментар


                #8
                Дa влизa въздух oтнякъдe?
                N.Y. State of Mind

                Коментар


                  #9
                  skier написа:
                  ДНЕС свалих катализатора но пак си прави така се едно че работи на 3 цилиндъра по някога. в неделя тръгвам за морето и мисля да се отбия до хит-ко да я погледне.
                  Искам да те помоля след това да споделиш какво ти е казал хит-ко, защото мойта се държи по абсолютно същия начин!!!

                  Коментар


                    #10
                    mitaka написа:
                    skier написа:
                    ДНЕС свалих катализатора но пак си прави така се едно че работи на 3 цилиндъра по някога. в неделя тръгвам за морето и мисля да се отбия до хит-ко да я погледне.
                    Искам да те помоля след това да споделиш какво ти е казал хит-ко, защото мойта се държи по абсолютно същия начин!!!
                    ами хит-ко ми каза че е възможно да е от бобината защото не ми е оргинална а е от форд също ми каза че е възможно и от разпределителния вал време му е било за смяна правихме и диагностика и всичко си показа че е на ( 6 ) та мисля да започна сьс смяна та на бобината .НЯКОЙ НЯМАЛИ АМА МИ ТРЯБВА И КУПЛУНГА защото моя е сменен.като бях при хит-ко искахме да пробва ме с нова бобина ама нямах ме купунг и аз се отказах да трърси ме.
                    brava 1.4 12v.sx
                    drive fast or go home

                    Коментар


                      #11
                      skier написа:
                      mitaka написа:
                      skier написа:
                      ДНЕС свалих катализатора но пак си прави така се едно 4е работи на 3 цилиндара по някога .в неделя трьгвам за морето и мисля да се отбия до хит-ко да я погледне.
                      Искам да те помоля след това да споделиш какво ти е казал хит-ко, защото мойта се държи по абсолютно същия начин!!!
                      ами хит-ко ми каза че е възможно да е от бобината защото не ми е оргинална а е от форд също ми каза че е възможно и от разпределителния вал време му е било за смяна правихме и диагностика и всичко си показа че е на ( 6 ) та мисля да започна сьс смяна та на бобината .НЯКОЙ НЯМАЛИ АМА МИ ТРЯБВА И КУПЛУНГА защото моя е сменен.като бях при хит-ко искахме да пробва ме с нова бобина ама нямах ме купунг и аз се отказах да трърси ме.
                      Аз имам оригинална бобина, ама тоя куплунг какъв е и къде се намира?

                      Коментар


                        #12
                        mitaka написа:
                        skier написа:
                        mitaka написа:
                        skier написа:
                        ДНЕС свалих катализатора но пак си прави така се едно че работи на 3 цилиндара по някога .в неделя тръгвам за морето и мисля да се отбия до хит-ко да я погледне.
                        Искам да те помоля след това да споделиш какво ти е казал хит-ко, защото мойта се държи по абсолютно същия начин!!!
                        ами хит-ко ми каза че е възможно да е от бобината защото не ми е оргинална а е от форд също ми каза че е възможно и от разпределителния вал време му е било за смяна правихме и диагностика и всичко си показа че е на ( 6 ) та мисля да започна сьс смяна та на бобината .НЯКОЙ НЯМАЛИ АМА МИ ТРЯБВА И КУПЛУНГА защото моя е сменен.като бях при хит-ко искахме да пробва ме с нова бобина ама нямах ме купунг и аз се отказах да трърси ме.
                        Аз имам оригинална бобина, ама тоя куплунг какъв е и къде се намира?
                        това е буксата на кабели те коите се мушкат в бобината
                        brava 1.4 12v.sx
                        drive fast or go home

                        Коментар


                          #13
                          никой ли няма бобина МИТАК КЪДЕ ИЗЧЕЗНА
                          brava 1.4 12v.sx
                          drive fast or go home

                          Коментар


                            #14
                            Колега и моята беше така оказа се запушени дюзи, редекс и се оправи. сега пак малко се чуди на бензин ама като падне малко цената на бензина ще я покарам
                            HONDA I-VTEC

                            Коментар


                              #15
                              Имам бобина, но е за 1,6 16V и не знам дали ще ти свърши работа. Ако някой от колегите знае, нека да каже дали са еднакви бобините!

                              Коментар

                              Working...
                              X