Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Шплент за обтегач на вратата (Браво)

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Шплент за обтегач на вратата (Браво)

    Здравеите колеги,искам да попитам,тъй като на Браво-то смених обтегача на шоф. врата,обаче шплента който държи обтегача към купето е счупен и сега съм го хванал с един болт,обаче тракането е ужасяващо Въпроса ми е от къде мога да си го намеря,с какъв размер е точно и има ли нещо по специално при монтирането?Благодаря преварително на всички Снимка:

    #2
    Що не се разходиш до някой магазин за строителни материали и елементи, в тях болтове и щпелнтове и гайки колкото и каквито искаш.Другия вариант е да се огледаш за някоя на части в твоя район.
    Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
    (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
    Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

    Коментар


      #3
      Води се " Кух нит"- в "Александър Ауто"- 8лв.Този кух нит не е ли 6 мм.Един винт не върши ли същата работа?
      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

      Коментар


        #4
        хич не е най-прост шплент, от тези в железариите. Не се занимавай с простотии, сложи точен болт и толкова.
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          С болт не става. тоя шплент е кух и процепен, което ще рече че е нещо като пружина но радиална. По моргите ще се намери. Слага се с обикновено чукче 400 грама и при нужда малко масълце може и да се "благослови" няколко пъти за да влезе без да си удариш пръстите П.С.ако намериш от задна врата е по-добре ( по-малко ползван е). говоря за шплента. незнам дали обтегач от задна става на предна врата. Моите на бравото заминаха и двата сега съм с такива от брава( лично си ги сменях и стават), но шплентовете са еднакви за всички врати и модификации
          Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
          Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

          Коментар

          Working...
          X