Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Мека връзка за темпра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Мека връзка за темпра

    знае ли някой откъде мога да си купя от смотаните меки връзки тези, които ги водят еднослойни-по 15 кинта. става дума за софия, а колата е темпра
    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
    Fiat Bravo'97 1,6 16v
    Fiat Tempra'91 1,6 mono

    #2
    Ти сигурен ли си че ти трябва мека връзка?? Доколкото знам имаме еднакви коли, и мен за гърнето ми е една джаджа с 2 чашки и едни пружуни (с леща между чашките). Ако е такова - е МК33, 7лв. струва комплекта, с болтовете и пружините (горещо ти препоръчвам да сложиш всичко да е ново). Ако търсиш наистина мека връзка (вместо катализатор които се слагат), има на Стамболийски 155, ама не са 15лв, 50+ са (от 50 започват).
    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

    Коментар


      #3
      На Илиянци има.Но както каза колегата - по-добре си сложи оригиналните - с пружини и леща.
      Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
      --- в сърцето завинаги... ---
      Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

      Коментар


        #4
        ами сигурен съм че е мека връзка като са я вдигали на големия крик и гледах специално не знам за какви чашки и пружинки говорите дори. в ем комплект ходих и ми казаха всичко е за смяна, от меката връзка до крайно гърне. ок смених крайно гърне никаква разлика, легнах сам си я огледах и се оказва че единствения проблем е меката връзка и само ме накараха да сменям напразно. сега ми искат 70 лв за мека връзка в ем комплект. много ми се виждат при положение, че цялот ми гърне след колекторите струва 90. какви са тези чашки и лещи и неща, при мен след колекторите, където се събират има мека връзка и след това е 1 гърне
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          мека връзка си купих от автомания-на цариградско на светофара за горубляне(предполагам че щом там има и в другите автомани-й ще има),пича ми взе 12лв

          Коментар


            #6
            чудно, а те универсални ли за фи ще ме питат ли или за дължина?
            Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
            Fiat Bravo'97 1,6 16v
            Fiat Tempra'91 1,6 mono

            Коментар


              #7
              Наистина на Илиенци са най-евтини,нали всички от там пазаруват.На светофара за Илиенци завивашв ляво,като подминеш пожарната,караш още 100-ина метра и свиваш в дясно,там са складовете,може да се пазарува на дребно

              Коментар


                #8
                благодаря на всички много ми помогнахте. приятно моренце ви желая
                Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                Fiat Bravo'97 1,6 16v
                Fiat Tempra'91 1,6 mono

                Коментар


                  #9
                  ф-то има значение

                  Коментар


                    #10
                    темата се възражда, какво е фи-то ми някой знае ли
                    Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                    Fiat Bravo'97 1,6 16v
                    Fiat Tempra'91 1,6 mono

                    Коментар


                      #11
                      ми премери го де
                      N.Y. State of Mind

                      Коментар


                        #12
                        не мога, защото са ми сложили някакъв накрайник в ем комплект
                        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
                        Fiat Bravo'97 1,6 16v
                        Fiat Tempra'91 1,6 mono

                        Коментар

                        Working...
                        X