Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

колко ви развива на 4та 1.6/16в 182A4.000 мет.колектори

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Да не ти буксува съединителя?
    The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
    Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
    Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

    Коментар


      #17
      небуксува, ще премеря тези дни с друг манометър, и ще сложа и по 15тина грама масло в някой цилиндър да видя ще се покачи ли налягането

      Коментар


        #18
        при мен,по талон я дават 192,правил съм 190,без проблем,може и повече
        Fiat Bravo 1997

        Коментар


          #19
          ако имаше 8 атм компресия, повярвай ми, щеше да го усетиш. Карал съм достатъчно кола с 8 атмосфери, палеше си на газ и зимата, все пак лада беше, но по вървеже знаеш ли как се усеща....
          Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
          Fiat Bravo'97 1,6 16v
          Fiat Tempra'91 1,6 mono

          Коментар


            #20
            micker написа:
            при мен,по талон я дават 192,правил съм 190,без проблем,може и повече
            Синдрома на ниско прелитащото 1.6 16V
            Кара FIAT BRAVO 1,8/16V GT99. ГИ ФОБОС
            (\\\)[___////___](\\\) R.I.P. моя любов.
            Алфа 147 1.9 mjtd няква дукати история. Абсолютен саждо-генератор.

            Коментар


              #21
              S_BANKOV написа:
              micker написа:
              при мен,по талон я дават 192,правил съм 190,без проблем,може и повече
              Синдрома на ниско прелитащото 1.6 16V
              Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
              Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

              Коментар


                #22
                micker написа:
                при мен,по талон я дават 192,правил съм 190,без проблем,може и повече
                Браво на твоето Браво,явно е ювелирен модел и е по-различно от останалите 1.6 сигурно и ти гори към 5 в града на газ?http://fiat.testdrive.bg/modificatio..._id=7184Или викаш едно е на книга съвсем друго на практика,да не вярваме много много на тия технически характеристики дето ги дават.
                Fiat 1.4 12V
                Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
                Да си втори значи да си първи сред загубилите.
                Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

                Коментар


                  #23
                  nedialk00 написа:
                  абе все мисля, че преди на 4та съм я карал до 160-170 като съм изпреварвал няколко пъти, а сега до 140 макс, преди на 3та редовно си я карах до 140 като изпреварвах ама сега макс до 120 и то вече на зор, изглежда ще трябва да я "обезглавя" скоро :D
                  колега само за сверка да ти кажа че на 3-та в прекасвач съм на 155 км/ч....явно имаш някакъв проблем


                  https://i.chzbgr.com/maxW500/6144930304/hE17A1FD6/

                  Коментар


                    #24
                    на 4-та аз съм така:3000rpm - 95км/ч4000rpm - 122км/чпо-нагоре си смятай
                    "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                    Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                    Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                    Коментар


                      #25
                      така е, има и нещо на колата, засега няма да бързам с ремонта, като се влоши повече тогава, ама си мисля също и, че може да е прехвърлила някой зъб

                      Коментар


                        #26
                        Ама какво точно прави: вдига обороти без да вдига скоростта ли?? Или просто не може да вдигне повече от 5000 оборота на 4-та (де речем) ? Защото продължавам да твърдя, че скоростта е в пряка зависимост от предавката и оборотиет на двигателя, и нищо друго не влияе на скоростта като такава, чисто механична връзка има - кол. вал, съединител, първичен вал и вторичен вал (доколкото разбирам как работи скоростната кутия). Ако вдига обороти без да вдига скорост - аз лично бих проверил съединителя най-напред. Ако не вдига обороти и от там няма исканата от теб скорост - ми обеглавявай
                        "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                        Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                        Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                        Коментар


                          #27
                          тя оборотите ги прави, и в червеното ще влезе до край ако я натисна, обортите ги има, ама скороста я няма, много добре си спомям как вървеше преди, и съм сигурен че на 4та си ги правеше 160-170 без проблем, пък на 3та си вървеше 140 пак без никви проблеми, аз преди си карах 5та-3та, ама сега нестава, щото на 3та макс до 120 и е на 6 хил.оборота вече, съединителя го изключвам като вариант, карал съм кола с приплъзващ съединител и знам как е, абе както и да е по всичко личи че ще се прави, ама засега ако не се влоши още няма да я пипам

                          Коментар

                          Working...
                          X