Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем с предните, странични прозореца

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем с предните, странични прозореца

    Привет на колегите.По какъв начин да си уплътня двата предни, странични прозореца? Проблема е че като ги смъкна малко почват да дрънкат, иначе когато са изцяло затворени или отворени няма проблем Предварителни благодарствия!
    Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
    Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

    #2
    И аз съм така... Особено дразнещо е като хлопнеш вратата на отворен прозорец... а пък като е до някое кафене... с насядали мацки... така "привличаш" вниманието, че ти се иска да станеш невидим Както и да е... някъде преди година бях чел тук из форума за подобен проблем и решението било да се сменят някакви мънички гумени тампончета закрепени на механизма за сваляне на прозореца... с времето се изтърквали/падали... Но май така и не намерих време да отворя вратата за подобен род оперативна намеса... пък нещото което също така ме демотивира е втората (пластмасова) защитна кора под основната, която е лепната с нещо като болкит... и си смисля, че ако сваля това нещо, после ще трябва да му мисля някакво ново "залепяне"... не ми се иска със силикон, защото става вече "неразглобяемо"... така че явно трябва да търся болкит... ако някой знае къде мога да си намеря...
    Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
    --- в сърцето завинаги... ---
    Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

    Коментар


      #3
      Благодаря на Сандето и Админа за отговора. Още тези дни ще видя за какво става въпрос. п.с. А да си имате представа какви пари са тези гумени елементи които се подменят. Питам информативно, предполагам че няма да са повече от 6-7 лв
      Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
      Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
      Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

      Коментар


        #4
        moko написа:
        Благодаря на Сандето и Админа за отговора. Още тези дни ще видя за какво става въпрос. п.с. А да си имате представа какви пари са тези гумени елементи които се подменят. Питам информативно, предполагам че няма да са повече от 6-7 лв
        ... ами то по-скоро проблема не е финансов... ако ги намериш някъде - драсни един ред къде си постигнал тоз велик успех... аз май питах на доста места, но вече се отказах... гледат ме като изтребител... предполагам в Аутоиталия с поръчка и доставка може и да стане... другия вариянт е нещо да си приспособиш сам... с макетен нож и парче гумена тапа
        Alfa 156 1.8 TS 16V 144hp
        --- в сърцето завинаги... ---
        Fiat Tipo 1.4 DGT karb. 78hp

        Коментар


          #5
          Ако ги намеря или измисля нещо ще пиша
          Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
          Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
          Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

          Коментар


            #6
            За каква кола става въпрос

            Коментар


              #7
              И аз имам същият проблем. Като намеря време ще отворя вратите да видя за какво става въпрос!!
              Фиат Пунто 55 SX

              Коментар


                #8
                За Типо, 90 год. без ел. стъкла
                Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
                Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
                Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

                Коментар

                Working...
                X