Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пунто 1.7ТД или Пунто 75

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пунто 1.7ТД или Пунто 75

    Здрвейте продадох си алфата и сега се чудя кое от двете Пунтота 1.7ТД или 75 да си взема ако може да ми кажете плюсовете и минусите и на двете

    #2
    Въртящия момент и разхода лв/км клони към ТД. Ако е с климатик пък съвсем си към ТД. От друга страна пък е много по уязвимо моторчето и е късмет да намериш читав. Може да говорим за 5700 да ти дам моето ELX с кожен салон, пък аз да отида във Варна на пазар
    no pain no pain

    Коментар


      #3
      мене един приятел ще ми кара от италия на инвалид и затова питам да знам какво да му кажа да търси

      Коментар


        #4
        Пунтото 1.2 16V (75) направо си е вълк в овча кожа Върви много добре,аз лично останах много доволен едно такова пунто Но пък дизелчето си е икономия Зависи какво точно ти трябва на теб.
        Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
        ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

        Коментар


          #5
          Което и да вземеш няма да сбъркаш - зависи и цената все пак. При TD недей да търсиш кой знае каква икономия. Както всички знаем при кола на старо важна е бройката. Иначе за TD мога да кажа, че върви доста прилично като влезе в обороти. Малко е шумничка(моята-1.7TD 97-ма) на по ниските предавки.
          Fiat Punto 1.7TD

          Коментар


            #6
            gogata написа:
            Пунтото 1.2 16V (75) направо си е вълк в овча кожа Върви много добре,аз лично останах много доволен едно такова пунто Но пък дизелчето си е икономия Зависи какво точно ти трябва на теб.
            1.2 16V е 86к.с. и върви наистина много А 75 е 1.2 8V пълен инжекцион И то също върви доста добре :D
            http://free.bol.bg/dodo155/AlfaRomeo/Punto_JTD_all.JPG
            Alfa Romeo 147 07' 1.9 JTDm Q2
            FIAT Punto 02' 1.9 JTD
            FIAT Punto 99' 1.7 TD

            Коментар

            Working...
            X