Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Пластмасово копче на ключалката за запалване

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Пластмасово копче на ключалката за запалване

    Хай, отново на всички. От скоро имам Типо и все още го разучавам кое за какво е. Имам два въпроса:1) За какво служи едно малко пластмасово копче до ключалката за запалване?2) Трябва ли да се натисне нещо за да се пуснат аварийните? При изключен двигател натискам копчето което е от горната страна на пластмасовата конзола на волана, но нищо не светва, а по принцип всички мигачи си работят нормално.Благодаря за отговорите.
    Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
    Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
    Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

    #2
    Re: Пластмасов чоп на ключалката за запалване

    moko написа:
    Хай, отново на всички. От скоро имам Типо и все още го разучавам кое за какво е. Имам два въпроса:1) За какво служи едно малко пластмасово копче до ключалката за запалване?2) Трябва ли да се натисне нещо за да се пуснат аварийните? При изключен двигател натискам копчето което е от горната страна на пластмасовата конзола на волана, но нищо не светва, а по принцип всички мигачи си работят нормално.Благодаря за отговорите.
    май говориш за копчето дето се натиска и ключа се завърта още към теб , за да се пуснат габаритите при изгасен мотор

    Коментар


      #3
      копчето на ключалката като го натиснеш можеш да върнеш ключа едно положение назад и да го извадиш и така колата остава със включени габарити, защото няма как да ги пуснеш габаритите ако не е на контакт
      Fiat Marea 1,9TD100

      Коментар


        #4
        Мерси на колегите за отговора по първия въпрос. А сега по втория някой може ли да даде малко инфо.
        Ex: Fiat Tipo 1.4 карб. с АГУ
        Fiat Marea Weekend 1.9 JTD, 2000 г.-много вярна и послушна беше
        Citroen Xsara Picasso 1.6 16V, 109 HP, 2007 с ГИ-

        Коментар

        Working...
        X