Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги помощ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги помощ

    Имам проблем със свалянето на радиатора на парното на Фиат Пунто 1.1 97 г. Стигнах до безисходица и маи ще трябва да се сваля цялото табло за да се извади корубата със радиаторчето и после да го замня със ново.Ако има някаква цака споделете я моля . Днеска от 12.30 до 17.00 съм се борил като прасе със тиква м/у предните седлаки.
    Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
    IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
    1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
    2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

    #2
    колега 100% имаше такава цяла тема със много много снимки как се сваля скапаното радиаторче, за съжаление трябва да бягам и нямам време да я намеря но пробвай с търсачката, все нещо ще излезе успех
    СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
    бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
    сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
    ИТАЛФЕСТ 2007

    Коментар


      #3
      Сваля се цялото табло,волана,превключвателите около него...Няма по-лесна цака...За подробности-на ЛС...
      Ex. Grande Punto Driver

      Коментар


        #4
        vesko.t написа:
        Сваля се цялото табло,волана,превключвателите около него...Няма по-лесна цака...За подробности-на ЛС...
        И аз останах със такова впечатление че трябва да се свали таблото.Все пак мерси
        Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
        IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
        1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
        2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

        Коментар


          #5
          Също не е лесно, но погледни дали със сваляне на педалите на спирачката и съединителя няма да стане, щото по таблото са едни щипки!Във всеки случай ако стигнеш до сваляне на таблото преди това иди до EМ-КОМПЛЕКТ и си купи щипки.
          SUZUKI SX 4/1.9 DDiS, 120 кс/8V, 4X4

          Коментар


            #6
            Мерси на всички за вниманието, а утре като отида на работа ще му мисля какво да правя
            Всяко едно Уно Tурбо си мечтае като порасне да стане Делта Интеграле :D
            IHI,Mitsubishi,KKK,Garrett,Holset,Turbonetic's
            1.Uno 1.3 turbo FORZA ITALIA
            2.Audi B4 1.6 (ежедневка)

            Коментар

            Working...
            X