Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

17 литра 150 километра

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    17 литра 150 километра

    17 литра 150 километра двигател 1.2/ 75 коня фият палио комби много е колеги помагайте моля
    palio75

    #2
    11.3/100, градско ли е това ? на газ или на бензин, на каквото и да е, ако е градско и караш на къси разстояния в студеното време е напълно нормален разход

    Коментар


      #3
      на бензин и е само градско
      palio75

      Коментар


        #4
        ами гледам си от сливен, ако пътуваш сутрин по 5км и вечер по 5км(което си е доста за сливен според мен), нормално колега, тя тъкмо загрее и ти стигаш, после пак, работи само студена, от колко време я караш колата ? преди като беше топло какъв разход ти правеше

        Коментар


          #5
          Колко ти гори на дълго?
          Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

          Коментар


            #6
            сега я купих на дълго не съм я карал вярно на късо я карам ама бързо стопля
            palio75

            Коментар


              #7
              не ми светят лампи за грешки ама като е студена малко предръпва от какво може да е
              palio75

              Коментар


                #8
                Ми тя стопля бързо ама нали се сещаш,че примерно ако загрява за 2км. през тях не харчи да речем 10/100(не знам каква е нормата,само условно я казвам) ами 15/100.Добре си е колата според мен.Проблема е,че тия 17л. бензин х 2.34лв. става... И аз оня ден сипах 10лв. и минах 25-6км. Ако и ти като мен си карал преди това кола с газ ще ти се струва шокиращо за джоба ти...
                EX' Fiat Tipo 1.4i.e DGT
                Fiat Punto 1.2 16v Sporting

                Коментар


                  #9
                  Да ти е честита и много безаварийни километри ! Дай малко повече инфо за машинката. Моно или пълна ижекция е, обслужване правено ли е ( масло, филтри, ремъци) ? Най-важно - как засече този разход ? Само не казвай, че си заредил като ти е светнала резерва и си гледал колко си навъртял до следващо светване на резерва.
                  Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                  Коментар


                    #10
                    може да е температурен датчик колега трябва да се провери на теб ямбол ти е близо, може да отидеш в сервиза на axm-auto.com там ще ти кажат какво и има и какво и няма на колата ти, и ще ти я оправят със сигурност, но разхода е нормален щом я караш на късо

                    Коментар


                      #11
                      тoчно така я засякох толкова разлика ли да дава
                      palio75

                      Коментар


                        #12
                        asus88 написа:
                        тoчно така я засякох толкова разлика ли да дава
                        Ами това твое "засичане" може спокойно да ти даде 3-4 литра разлика.
                        Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                        Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                        Коментар


                          #13
                          пълниш горе до гърловината, караш 100 км отиваш и пак зареждаш до гърловината, тогава ще разбереш какво става

                          Коментар


                            #14
                            аз исках да направя всичко както му е реда ама избързах да пиша ще я засека пак по точно и пак ще пиша мерси за съветите истински колеги и приятели сте мерси много
                            palio75

                            Коментар


                              #15
                              Здрасти колега, имам същото палио 1.2 8v пълна инжекция 75 коня. Карам я предимно градско в София разхода зимата си ми е 10/100, лятото си пада на 9. Имай в предвид, че си я карам предимно студена на разстояние около 5км всяка сутрин и всяка вечер, но разхода си е в този диапазон и не съм видял съществена разлика от както я имам Успех и ако не си сменил филтри,ремъци го направи възможно най-скоро! Иначе на дълго съм я свалял под 5/100, с 90км/ч около 3 000 об./мин.
                              Lancia Lybra '00 1.8 140hp

                              Видеорегистратори

                              Коментар

                              Working...
                              X