Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как се махат лепенки тип 10 коня отгоре:)..?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как се махат лепенки тип 10 коня отгоре:)..?

    Проблема е че посмачках задната врата..,и вместо да я правят ще сменя целата ,цената е същата и за мен е по-добре да не е удряна и после изправяна...както и да е...Въпросът е ,че по дължина от двете страни Типото има лепенки на OZ Sport,така я взех,и при смяната едната ще замине,вероятността да намеря същата е нулева,затова се чудя как да махна и другата и смятам да си сложа пласмасови,поне да я запазят по паркингите.....Казаха ми че със спирт и упорство се маха и не остават следи,но не съм сигурен...Някой махал ли е самозалепящо се фолио от кола?
    Fiat Tipo 1.6i.e,159A3.046

    #2
    Правилно са ти казали Само че не с упорство, с МНОГО упорство... Изобщо, неблагодарна работа. Аз махах на мойто типо две лепенки два дена и още два дена после не си усещах пръстите Внимавай да не надраскаш боята. Може да стане ако лепенката е била леееко отлепена някъде - неминуемо отдолу или по краищата има песъчинки. Опитай първо тях да изчистиш, че после комбинацията пясък-лепило-парцал става като шкурка Yellow_Flash_Colorz_PDT_04
    FIAT Tipo 1,4mi - EX
    Alfa Romeo 146ti - EX
    Alfa Romeo 156 2,4JTD

    Коментар


      #3
      Пробвай със сушоар. Подгряваш и внимателно отделяш и след това останалото лепило се чисти със спирт.
      Lancia Lybra EXECUTIVE 2,4 jtd 150+ к.с. 2003'
      Alfa Romeo 156 1,6 TS 120 к.с. 1997'
      ex. Lancia Dedra 1,6 90 к.с. 1990

      Коментар


        #4
        Най-добре става както ти е казал INTEGRALE, със сушоар пада много лесно, след това със спирт или шлайф паста. Има опасност обаче там, където е била лепенката боята да е по-ярка и да остане следа. Тогава само шкурка и паста могат да помогнат.

        Коментар


          #5
          Аз пък да ти предложа друг вариант - един приятел с БМВ така като теб си сменя вратата и имаше едни подобни такива ленти. Значи ходи някъде, направиха му същата и му я залепиха на новата врата. Не си личи разлика от старата...мисля че във всяка една фирма, където правят такива лепенки могат да ти я направят...

          Коментар

          Working...
          X