Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Колеги, трябва ми съвет!

Collapse
Заключена тема
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Колеги, трябва ми съвет!

    Здравейте! Купих си нов плеър Kenwood висок клас обаче не му се маха панела и ме е страх да не ми го откраднат. Има ли някъде да се продават някакви капаци които се щракват върху адапторната рамка на която се монтира плеъра и да го закриват или някой да е правил нещо подобно? Благодаря предварително

    #2
    Има, виждал съм такива, но реално като се загледаш си личи.
    F9Q750 @ 151hp/332.2Nm

    Коментар


      #3
      в събота ти чух колата как работи като мина покрай мен на едно място, май ти лопат повдигачите по-добре си го прибираи с тебе..

      Коментар


        #4
        По двигателя по принцип всичко е ок карал съм я на диагностика и всички консумативи са сменени не съм забелязал да има някакви шумове...що се отнася до плеъра...всяка вечер не мога да го разкачам и на сутринта да го закачам пак......по добре да има някакъв капак отколкото да се вижда директно плеъра

        Коментар


          #5
          явно така ми се е сторило, ами най-добрият и безопасен вариант е да си го прибираш.., това с капака едва ли ще те спаси

          Коментар


            #6
            ...или да си ударя една застраховка на музиката че тя емен емен колкото колата :D

            Коментар


              #7
              Re: Колеги, трябва ми съвет!

              unreax написа:
              Здравейте! Купих си нов плеър Kenwood висок клас обаче не му се маха панела и ме е страх да не ми го откраднат. Има ли някъде да се продават някакви капаци които се щракват върху адапторната рамка на която се монтира плеъра и да го закриват или някой да е правил нещо подобно? Благодаря предварително
              Едно време за плеъра на Типото си бях направил маскировка от кутийката на панела на един стар Елит. Бях отрязал капака на кутийката и го поставях върху плеъра като черупка отгоре. Пластмасата беше подобна на тази на таблото и не се открояваше. При заглежадане става ясно, че има нещо, но поне не се набива на очи самото CD.
              преди - TIPO
              сега - VOLVO XC60

              Коментар


                #8
                Незнам как точно изглежда този плеър, но има едни гнезда, които се монтират на мястото на плеъра с букси в задния край. Просто карваш плеъра в гнездото и той се куплира с буксите към инсталацията. Като се прибираш вечер го издърпваш и си го прибираш. Потърси нещо такова, иначе ще ти направят маса поразии заради този плеър. Няма да се разминеш само с него ако решат да го чопнат.
                Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

                Коментар


                  #9
                  Е то повечето плеъри са на шейна с евро букса. какъв е този кенууд, че да не става така да си го слагаш и махаш? Силно се съмнявам точно кенууд да не са го направили.
                  "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                  Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                  Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                  Коментар


                    #10
                    Има си оригинални адапторни рамки с капак който пунтира оригиналното радио .При внимателно вглеждане се вижда разликата защото дисплея е нарисуван на капака .Най доброто решение е да прежалиш оригиналното радио,да му изрежеш предния панел и да го слагаш в/у адапторната рамка ама е трудно за направа.

                    Коментар


                      #11
                      Re: Колеги, трябва ми съвет!

                      unreax написа:
                      Здравейте! Купих си нов плеър Kenwood висок клас обаче не му се маха панела и ме е страх да не ми го откраднат. Има ли някъде да се продават някакви капаци които се щракват върху адапторната рамка на която се монтира плеъра и да го закриват или някой да е правил нещо подобно? Благодаря предварително
                      Ако става въпрос за KIV-700, точно панела ме спря да го купя? В другия форум колегата е пуснал снимка на декоративен капак скриващ главното устройство.
                      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
                      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

                      Коментар


                        #12
                        Намерих решение в tuning.bg форума един колега ми показа капак който симулира фабричното радио...ще го взема пък все ще е по-добре от това да се вижда плеъра директно пък и през нощта едва ли ще се забелязва толкова много....Що се отнася до това да махам плеъра ...всеки ден махане слагане махане слагане...накрая на нищо няма да мяза този плеър а и всеки път настройките му ще се губят а те хич не са малко...

                        Коментар


                          #13
                          Re: Колеги, трябва ми съвет!

                          unreax написа:
                          Здравейте! Купих си нов плеър Kenwood висок клас обаче не му се маха панела и ме е страх да не ми го откраднат. Има ли някъде да се продават някакви капаци които се щракват върху адапторната рамка на която се монтира плеъра и да го закриват или някой да е правил нещо подобно? Благодаря предварително
                          Продават се хубави преходници с капаци за Браво-Мареа -30 лв. аз лично съм с такъв и няма никакви проблеми от две години.
                          Стило 1.6

                          Коментар


                            #14
                            Здравейте, Някой все пак дали знае от къде може да се намери адаптора с капак (този който реално симулира че сме с оригиналното касетофонче)?
                            Ползвайте мигачи!

                            "I believe in a long, prolonged, derangement of the senses in order to obtain the unknown."
                            Jim Morrison

                            Коментар


                              #15
                              От къде си колега? Аз си продадох колата и капачето ми остана мога да ти го подаря. Само ако трябва да се праща с еконт ще си платиш доставката. Уточнете детайлите на ЛС, моля! С това заглавие - темата е за коша, но само ще я заключа.

                              Коментар

                              Working...
                              X