Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Първи впечатления-разочарования

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    pakumba написа:
    абе не знам ама с тези фиатове ми струва скоростната кутия е като консуматив
    особенно при пунто и браво много зачестиха П.С м/удругото като че ли все бензиновите имат тези проблеми Ако това има някакво значение...
    Alfa Romeo Giulia 2.0T 280hp TI RWD '17 & Fiat Punto Evo 1.4 77hp '10
    ex Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm Q-Tronic '09, ex Fiat Punto 1.2 60hp ELX '00, ex Alfa Romeo 147 1.9 JTDm '05, ex Alfa Romeo 145 1.4 TS 16v '97, ex Fiat Punto 1.1 S '95

    Коментар


      #17
      малко офф, но навремето чичото имаше регата и му падна скоростната кутия в движение бил съм малък, за да си спомня кое как точно е било, аз имах фиат уно и скоростната беше адски зле -4 се изключваше като пуснеш газта всички други хъркаха абе ужас, сега с темпрата пак издава едни звуци при потегляне не е истина. мисля при по-новите коли след 94-5 е премахнат този проблем ама
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #18
        Стига бе колега, сменил съм 5 Фиата и досега проблеми точно със скоростите не съм имал.НО...винаги , при всяка смяна на моторно масло ми се проверява и долива и кутията и се оглежда за течове и т.н.За мен всичко си е до поддръжка, не че не може да има какви ли не случай, ама системни еднакви проблеми на ралични коли, не вярвам.
        Alfa Romeo 147 1,6 ts, 2002 и то само на бензин...
        Alfa Romeo 159 SW ti, 2,4JTDm, Nero carbonio.
        ..т'ва е Алфа,последното което губиш е надежда...

        Коментар


          #19
          специално пунтото е ползвано и се ползва за градска кола, т.е. скоростите доста се ръчкат :D пък и де да го знам италианеца дето е карал моето пунто преди мен - как го е юркал и ръчкал...само като ми каза онзи ден майстора дето ми сменя тапата на блока / дето изгни и прокапа /, че до сега милото ми пунто не е помирисвало антифриз, а само водица / добре че поне не са сипвали от средиземно море, ама може ли да е сигурен човек / ми стана ясно къв бетерин го е карал преди мен...тъй че като можем да си позволим само 10 годишни коли втора ръка ще считаме скоростните кутии за консуматив!нека да дадеш 20 000 лв. за ново пунто, пък ще видим дали няма да си го пазиш!!!
          Fiat Punto 1.1-Синята птица
          Lancia Libra SW 2.4-JTD-Самолета! RIP - продава се на части...
          Lancia Libra SW 1,9-JTD 115 hp

          Коментар

          Working...
          X