Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Консултация преди закупуване на Браво 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #91
    пич 5г. карах такова с газов инж. полски изминал съм около 70хил. преди три месеца го продадох ами пич абсолютно съм доволен никъде не съм висял по пътищата като някои хора които карат коли с мерници и нули за емблеми
    STILO JTD

    Коментар


      #92
      Seba написа:
      batproho написа:
      Seba написа:
      за тези джаджи какво cd ще ми трябва http://www.thunder.bg/thunder-special-offer.php
      В това което ти предложих какво не ти харесва ?
      защото този комплект,които намерих случайно ме устройва,но не съм наясно какво cd ще е нужно.Не разбирам от музика и мисля,че има значение.
      Аз ти предложих модел и място на закупуването на CD, явно не си чел внимателно . Иначе подкрепям твърденията на колегата @ivailo rachev за съпоставката на SONY- Pioneer в ниските и средните класове, относно споменатия Pioneer 88RS, там нещата са съвсем други (от скоро съм с такъв), но и цените са съвсем други.
      Alfa Romeo 159 1.9 16V JTDm powered by Sprintauto Service
      Fiat Bravo 1.9 JTD 105 GT powered by emzo Ex: Fiat Bravo 1.4 12v (вече в баща ми)

      Коментар


        #93
        Един приятел се е прецакал с някви летни гуми.Няма смисъл да го отървавам нали-195/55 15ки,това ми каза че е размера,не мога да си го представя,но му звучи бая голямо за Фиат браво или бъркам.Иначе каза,че гумите са на 1 лято много запазени.

        Коментар


          #94
          По правилния размер за бравото е 195/50/R15. тея дето си ги харесал ще влязат, но ще ти бъркат километража малко
          Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
          Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

          Коментар


            #95
            Hristian_Aleksiev написа:
            По правилния размер за бравото е 195/50/R15. тея дето си ги харесал ще влязат, но ще ти бъркат километража малко
            ех,мамка му офертата е много добра,гумите са 90 процента перфектни и джантите са хубави fоndamental,запазени са за 250 лв всичко.Притеснява ме дали няма да опират или ако се случи да сме 3-4 човека,да не изгубя я гърне,я нещо друго :Д ще има ли проблем с легналите полицай,това ме интересува главно,мерси много.Това ми е много важно,давайте мнения

            Коментар


              #96
              http://i.f-e-n.net:6666/all/2009/02/...c44a2dbb07.jpg

              Коментар


                #97
                Гумите няма да направят колата по-ниска. Напротив техния външен диаметър е по-голям от стандартния. затова ти казах че ще ти бърка километража. Тука провери за какво идва реч: http://www.rimsntires.com/specs.jsp
                Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
                Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

                Коментар


                  #98
                  Re: Малко Помощ

                  mitkodpd написа:
                  popara801 написа:
                  Seba написа:
                  Здравейте,скоро ще съм нов във "Фиат клуба" искам да си купя фиат браво 1.6 16v ако може да попитам каква газова уредба да му сложа,понеже разбрах,че бензин градско стига до 10/100,аз съм от Панчарево,пътя не е изцяло градски,но мисля да карам на газ.Скъп ли е за поддръжка този автомобил,много хора ми казваха,е се чупели лесно и ремонта е много скъп.Мерси предварително
                  Всичко,което са ти казали е така с изключение на подръжката.Ако мислиш,че носач комплект за 50лв е скъпо здраве да е.
                  точно така и после тоя носач отново е за смяна след няколко месеца и/или 8000 км
                  Носач - 50 лева - Мапко - немски 12000 до сега , сменени май 2010
                  Fiat Bravo 103 1996

                  Коментар


                    #99
                    Взимай, слагай и си свиркай.Нищо няма да ти опре. Изпробвано е.

                    Коментар


                      Купих гумите ама не стават Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 Слагали някви втулки ли какво казаха,че да могат да се сложат на vw.Търсенето продължава.

                      Коментар


                        Seba написа:
                        Купих гумите ама не стават Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 Слагали някви втулки ли какво казаха,че да могат да се сложат на vw.Търсенето продължава.
                        Е как не стават бе колега опират ли ?

                        Коментар


                          За този мотор 195 гуми не са ли малко тежички?? Май са, си мисля...
                          "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                          Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                          Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                          Коментар


                            pioneer 306c написа:
                            Seba написа:
                            Купих гумите ама не стават Yellow_Flash_Colorz_PDT_29 Слагали някви втулки ли какво казаха,че да могат да се сложат на vw.Търсенето продължава.
                            Е как не стават бе колега опират ли ?
                            Не знам,в събота ще идва човека дето ми ги продаде и ще видим,какво ще направи..а както казва Synthy дали вярно няма да са тежки...

                            Коментар


                              Е ти не си ли проверил какво дават за твоята кола??да ти помогна: 175/65/14, 185/60/14всичко по-голямо ще е тежко, и е изцяло на твоя отговорност.
                              "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                              Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                              Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                              Коментар


                                Synthy написа:
                                Е ти не си ли проверил какво дават за твоята кола??да ти помогна: 175/65/14, 185/60/14всичко по-голямо ще е тежко, и е изцяло на твоя отговорност.
                                Проверих и разпитах тук.Казаха ми,че няма да има проблеми,освен да бърка километража до 3-4 км

                                Коментар

                                Working...
                                X