Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Консултация преди закупуване на Браво 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #61
    Консултация преди закупуване на Браво 1.6

    Честито , момче !Карай и ако се налага да сменяш нещо , не се колебай и втора ръка от ФФБ да си го купуваш !
    FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
    FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

    Коментар


      #62
      Ааа слагай минимум 15-ки даже и препоръчвам максимум толкова,понеже нагоре става тромава и разхода скача значително(знам от личен опит)
      Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

      Коментар


        #63
        ivailo rachev написа:
        Ааа слагай минимум 15-ки даже и препоръчвам максимум толкова,понеже нагоре става тромава и разхода скача значително(знам от личен опит)
        ами 15ки ама искам с джанти и ми казаха да взимам от хора само от сайта.Трябва да отворя нова тема в КУПУВАМ или може и тук в темата ако някой има предложения.Иначе наблюденията ми от колата са,че има спирачката малко скърца нз защо и не винаги и има някакъв лек звук,когато съм зад колата ама нз от къде се чува,то е едно такова тъничко звучене и примерно като затворя вратата звука се променя малко.Иначе трябва да смея десен носач,но не е спешно,казаха ми че може и напролет и ангренаж за носач ми искат 140 лв за ангренаж 400лв много ли е или ми се струва че искат да ме одерат жив :Dако може малко мнения по поста,мерси колеги

        Коментар


          #64
          ...има някакъв лек звук,когато съм зад колата ама нз от къде се чува,то е едно такова тъничко звучене...Възможно е да е от бенз. помпа. Мисля, че е нормално, на много коли съм я чувал. ...за ангренаж 400лв много ли е или ми се струва че искат да ме одерат жив ако може малко мнения... Струва ми се прекалено много. Преди 3 години го смених за 280лв(ролки+ремък+работа). Предстои ми и на мен смяна след месец-два, засега проучвам, но цените не са много по-различни...Според мен цената дето са ти я обявили, ако е само за ремък, ролки и работата е много.

          Коментар


            #65
            Re: Консултация преди закупуване на Браво 1.6

            Румен_Хинчев написа:
            Честито , момче !Карай и ако се налага да сменяш нещо , не се колебай и втора ръка от ФФБ да си го купуваш !
            Това не е много хубав съвет, да ти кажа... "търговците" са под път и над път, налазиха масово и форумите.
            "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
            Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
            Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

            Коментар


              #66
              Консултация преди закупуване на Браво 1.6

              Добре , че ги има , защото иначе трябва да давам лично аз ТРИ пъти по-високи цени за ен пъти по-неистински части .
              FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
              FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

              Коментар


                #67
                А да бе, чудесно е да ги има... понякога и в моргите цените са по-ниски отколкото тези тук във форума. Затова и писах в кавички. Аз лично, доста ще се замисля дали да купя нещо вече тук от форума от определени хора.
                "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                Коментар


                  #68
                  Консултация преди закупуване на Браво 1.6

                  Тези ,,хора’’ ги има в отбелязани с минусчета в раздел ,, Коректни / некоректни купувачи ’’
                  FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                  FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                  Коментар


                    #69
                    curko написа:
                    ...има някакъв лек звук,когато съм зад колата ама нз от къде се чува,то е едно такова тъничко звучене...Възможно е да е от бенз. помпа. Мисля, че е нормално, на много коли съм я чувал. ...за ангренаж 400лв много ли е или ми се струва че искат да ме одерат жив ако може малко мнения... Струва ми се прекалено много. Преди 3 години го смених за 280лв(ролки+ремък+работа). Предстои ми и на мен смяна след месец-два, засега проучвам, но цените не са много по-различни...Според мен цената дето са ти я обявили, ако е само за ремък, ролки и работата е много.
                    Колега,моя е грешката за звученето :D забравил съм mp3-то на задната седалка и то е забило,от там е идвал звука :D

                    Коментар


                      #70
                      Консултация преди закупуване на Браво 1.6

                      Seba написа:
                      curko написа:
                      ...има някакъв лек звук,когато съм зад колата ама нз от къде се чува,то е едно такова тъничко звучене...Възможно е да е от бенз. помпа. Мисля, че е нормално, на много коли съм я чувал. ...за ангренаж 400лв много ли е или ми се струва че искат да ме одерат жив ако може малко мнения... Струва ми се прекалено много. Преди 3 години го смених за 280лв(ролки+ремък+работа). Предстои ми и на мен смяна след месец-два, засега проучвам, но цените не са много по-различни...Според мен цената дето са ти я обявили, ако е само за ремък, ролки и работата е много.
                      Колега,моя е грешката за звученето :D забравил съм mp3-то на задната седалка и то е забило,от там е идвал звука :D
                      Със сълзи се смях ....
                      FIAT BRAVA 1.4 12V А/С, с чийто собственик можете да се свържете на 089 9225580
                      FIAT CROMA 2.4 Mjet - proprio miracolo

                      Коментар


                        #71
                        Верно ли?!

                        Коментар


                          #72
                          Re: Консултация преди закупуване на Браво 1.6

                          Румен_Хинчев написа:
                          Seba написа:
                          curko написа:
                          ...има някакъв лек звук,когато съм зад колата ама нз от къде се чува,то е едно такова тъничко звучене...Възможно е да е от бенз. помпа. Мисля, че е нормално, на много коли съм я чувал. ...за ангренаж 400лв много ли е или ми се струва че искат да ме одерат жив ако може малко мнения... Струва ми се прекалено много. Преди 3 години го смених за 280лв(ролки+ремък+работа). Предстои ми и на мен смяна след месец-два, засега проучвам, но цените не са много по-различни...Според мен цената дето са ти я обявили, ако е само за ремък, ролки и работата е много.
                          Колега,моя е грешката за звученето :D забравил съм mp3-то на задната седалка и то е забило,от там е идвал звука :D
                          Със сълзи се смях ....
                          то си е за смях :D какво да се прави,случват се и такива неща..колеги да ви питам имам 220 лв,смятам да ги вложа в музика за колата,някакви предложения то темата малко бяга вече от първоначалната идея,но ако не я заключат добре :D ако знаете някой сайт за cd-та 2ра ръка мерси може и нещо за джанти,че в нета много ама повече са стари постове и нз дали са реални

                          Коментар


                            #73
                            според мен по-добре се разходи из големите магазини. вече виждам цените на цд-тата много са паднали и кефа е по голям да си го вземеш ново, а не 2-ра ръка последно гледах дори някакви сонита по 130, то колко добре свири не се знае, но за 220 все ще си харесаш нещо по-читаво
                            Lancia Delta 1.6 i.e.

                            Коментар


                              #74
                              mitkodpd написа:
                              според мен по-добре се разходи из големите магазини. вече виждам цените на цд-тата много са паднали и кефа е по голям да си го вземеш ново, а не 2-ра ръка последно гледах дори някакви сонита по 130, то колко добре свири не се знае, но за 220 все ще си харесаш нещо по-читаво
                              ами аз бая се разхождах тия дни,не съм спирал и цените са височки за по хубаво cd с usb,160-170 лв и за 50 лв не мога да купя и говорители...малък бюджет,явно трябва да почакам...или да се надявам от дядо Kоледа да измисли нещо :D

                              Коментар


                                #75
                                Я първо си смени носача и ремъка, да не се окажеш посред зима с музика и скъсан ремък!Свирките няма да избягат, погрижи се за техническата изправнот първо. И как си с аптечка, триъгълник, пожарогасител, жилетка?Гумите как са? Прегледай накладките, окачване, маншони. Намери някой да ти направи диагностика, щото от опит зная колко болки излизат по такива придобивки.Много ми се виждат парите, дето ти ги искат, ама като е в Сф...И внимавай с пазаруването от форуми.Хайде, да ти се не троши!
                                Предпочитам да бъда смешен в очите на глупаците, отколкото сам да бъда глупак.

                                Коментар

                                Working...
                                X