Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Консултация преди закупуване на Браво 1.6

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #46
    Колега моето Браво е 1.4 и е 80 к.с. , има и 1.4 75 к.с. , а 1.6 са 90 к.с. (доста рядко срещано) и 103 к.с. (класическото). После идва двигателя 1.2 - 80 к.с. , 1.8 не знам колко разновидности са ,но със сигурност са над 100 к.с. , колкото и да са и 2.0 двигателя (пет цилиндров) с разновидности 140 и няколко к.с. и 150 и няколко к.с. (не помня точно колко).Дизеловите двигатели не коментирам,говоря само за бензиновите разновидности на Браво/Брава.Такова жУвотно 1.6 76 к.с. не е имало няма и да има.Бъди 100% убеден в това.Значи ето ти съотношението киловати-конски сили 1kw=1.36 к.с. , точно 76 киловата са си 103 конски сили.Заради тия пусти три катъра идва и големия данък.Да не говорим,че отдавна не препускат в стадото Честита кола не на последно място и добре дошъл във Форума.
    Fiat 1.4 12V
    Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
    Да си втори значи да си първи сред загубилите.
    Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

    Коментар


      #47
      valentino321 написа:
      Колега моето Браво е 1.4 и е 80 к.с. , има и 1.4 75 к.с. , а 1.6 са 90 к.с. (доста рядко срещано) и 103 к.с. (класическото). После идва двигателя 1.2 - 80 к.с. , 1.8 не знам колко разновидности са ,но със сигурност са над 100 к.с. , колкото и да са и 2.0 двигателя (пет цилиндров) с разновидности 140 и няколко к.с. и 150 и няколко к.с. (не помня точно колко).Дизеловите двигатели не коментирам,говоря само за бензиновите разновидности на Браво/Брава.Такова жУвотно 1.6 76 к.с. не е имало няма и да има.Бъди 100% убеден в това.Значи ето ти съотношението киловати-конски сили 1kw=1.36 к.с. , точно 76 киловата са си 103 конски сили.Заради тия пусти три катъра идва и големия данък.Да не говорим,че отдавна не препускат в стадото Честита кола не на последно място и добре дошъл във Форума.
      Еми,здраве да е данъка ще го плащаме няма как,колата да ми е здрава,мерси радвам се,че вече съм от Фиат клуба официално след покупката.Вярно е това дето го казват собствениците на Фиат,че има някакъв специален,не знам как да го нарека дух самата кола,като седнах в нея и като я подкарах се едно се сляхме във едно с тая красавица,мамина златна :D

      Коментар


        #48
        Честито и от мен,със здраве да си я караш и много безаварийни километри,ии да колегите са прави такова животно 76 коня няма това са kW ,демек 103 коня погледни в големия талон ако нещо се объркаш там погледни номера на двигателя тези които започват със 182А4 са 103 коня,а тези със 182А6 са 90 коня,друг вариант на 1.6 за браво/брава няма.Това е малшанс,аз когато си вземах Бравото си нямах представа от Фиат и все пак уцелих 90 коньовата версия,предимството е,че данъка ми е 17лв. .Все пак данъка го плащаш веднъж годишно не е всеки месец.
        Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

        Коментар


          #49
          ......Вярно е това дето го казват собствениците на Фиат,че има някакъв специален,не знам как да го нарека дух самата кола,като седнах в нея и като я подкарах се едно се сляхме във едно с тая красавица,мамина златна :D
          Дух викаш има има, има, моли се да е добрия дух за сливането съм съгласен, след ауди и форд, фиата е кукла, аиде стига съм те докачал, да ти е честита с здраве да си я караш безавариино и в форума само да се хвалиш с нея, за проблеми да не влизаш. Ако има нещо преди некои мастор да ти одере кожата и да те вземе за канарче питаи тука у форума, има много знаещи хора ще ти помагат , пък после мастора Аи със здраве, и да и сипеш марков антифриз че .....
          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

          Коментар


            #50
            Seba написа:
            ....Вярно е това дето го казват собствениците на Фиат,че има някакъв специален,не знам как да го нарека дух самата кола,като седнах в нея и като я подкарах се едно се сляхме във едно с тая красавица,мамина златна :D
            Честито, колега Радвам се, че излезе сериозен мъж и усети духът на фиат, който винаги спи в него, но понякога се пробужда Не бави много газовата уредба, покарай я седмица-две да се убедиш, че е читава колата и монтирай.
            Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

            Коментар


              #51
              Slavi_Lancia написа:
              ......Вярно е това дето го казват собствениците на Фиат,че има някакъв специален,не знам как да го нарека дух самата кола,като седнах в нея и като я подкарах се едно се сляхме във едно с тая красавица,мамина златна :D
              Дух викаш има има, има, моли се да е добрия дух за сливането съм съгласен, след ауди и форд, фиата е кукла, аиде стига съм те докачал, да ти е честита с здраве да си я караш безавариино и в форума само да се хвалиш с нея, за проблеми да не влизаш. Ако има нещо преди некои мастор да ти одере кожата и да те вземе за канарче питаи тука у форума, има много знаещи хора ще ти помагат , пък после мастора Аи със здраве, и да и сипеш марков антифриз че .....
              няма как ще се съветвам с вас,все пак имате много повече опит от мен и мерси а относно антифриза,каква марка препоръчваш :D

              Коментар


                #52
                Plastex написа:
                Seba написа:
                ....Вярно е това дето го казват собствениците на Фиат,че има някакъв специален,не знам как да го нарека дух самата кола,като седнах в нея и като я подкарах се едно се сляхме във едно с тая красавица,мамина златна :D
                Честито, колега Радвам се, че излезе сериозен мъж и усети духът на фиат, който винаги спи в него, но понякога се пробужда Не бави много газовата уредба, покарай я седмица-две да се убедиш, че е читава колата и монтирай.
                няма как,това е колата за мен!дано само масло и гуми да и сменям,но и други проблеми да има това си е моята кола

                Коментар


                  #53
                  колега, като си слагаш газовата, задължително емулатор на дюзите + реле да ти спира бензиновата помпа докато караш на газ, а на ламбда сондата да ти сложат реле да прекъсва сигнала към ЕКУ, когато си на газ иначе ще има тема че ти тресе мотора на бензин, не пали и така нататък

                  Коментар


                    #54
                    nedialk00 написа:
                    колега, като си слагаш газовата, задължително емулатор на дюзите + реле да ти спира бензиновата помпа докато караш на газ, а на ламбда сондата да ти сложат реле да прекъсва сигнала към ЕКУ, когато си на газ иначе ще има тема че ти тресе мотора на бензин, не пали и така нататък
                    Ех пак се почна с тия емулатори и релета Карах такова браво от 96-та 1.6 без никакви емулатори, само прекъсвах масата на дюзите, ламбдата и помпата не съм я прекъсвал. При каране на газ си светеше дюзата, но при включване на бензин угасваше, и не записваше грешки за дюзите нито е имало проблеми с тресене. Така че е излишно набутване.
                    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
                    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
                    FIAT БРАВО 1.2 16v
                    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
                    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

                    Коментар


                      #55
                      има различни вариянти на ЕКУ-то все пак, и понякога не е набутване, а необходимост едно реле 2 лева един емулатор 15

                      Коментар


                        #56
                        Tова е колеги количката,дано не ме предава

                        Коментар


                          #57
                          Егати грозната кола шегувам се колега Жив и здрав да си да и се радваш, както и тя на теб - взаимност да има ти желая мнооого километри
                          "За да чуеш, трябва да мълчиш." (Оджиън)
                          Nissan Primera WP12 QR20DE, ГИ, '03
                          Tempra 1.6 (EX), Dedra 1.8/16V (R.I.P.), Delta 1.6/16V (R.I.P.), Astra X16XEL (EX)

                          Коментар


                            #58
                            Synthy написа:
                            Егати грозната кола шегувам се колега Жив и здрав да си да и се радваш, както и тя на теб - взаимност да има ти желая мнооого километри
                            мерси колега,дано е така,че преди няколко часа ме накара да изгрубея :D

                            Коментар


                              #59
                              Като я гледам на пръв поглед е кукличка,айде сега пиши на дядо Коледа за едни джанти за лятото
                              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

                              Коментар


                                #60
                                ivailo rachev написа:
                                Като я гледам на пръв поглед е кукличка,айде сега пиши на дядо Коледа за едни джанти за лятото
                                кукличка,нещо спирачките скърцат а ковът като магаре,когато се заинати,има си течност вс точно,какво да са джнтитие 15ки или да карам с 14 ама по-високи,мерси

                                Коментар

                                Working...
                                X