относно центроването-става с шублер.бъркаш отстрани с дълбокомера на шублера и измерваш на 3-4 места да е еднакво разстоянието.може би не мога точно да ти го обясня.значи целта е във всяка точка на окъжноста разстоянието до феродовия диск измерено с шублер да е еднакво .това постигнеш ли стягай смело и поставяй кутията
Реклама
Collapse
Съобщение
Collapse
No announcement yet.
Съединител на Браво 1.9ЖТД
Collapse
X
-
FGRC написа:Не му е пластмасов лагера,а муфата на,която е набит.Най-вероятно е френско производство.Този комплект е качествен и ще работи добре.и ако е различен се връщам в магазина.
Bravo 2.0 Multijet 165 2009
Коментар
-
Ремонта не беше тази събота поради неудобства в сервиза.Надявам се другата събота (28.01.12) да е на мое разположение за да бъде сменен.За производителя се вижда на снимката е валео франция,а вносител тех-ко.Ако искате някакви категорични снимки на новия комплект кажете и ги имате.Bravo 2.0 Multijet 165 2009
Коментар
-
danzel-jtd написа:За производителя се вижда на снимката е валео франция,а вносител тех-ко.. Нещо много хубаво са сложили лепенката върху надписа. Ето:
Това е снимка на съединителя сложен при мен преди година и половина. При теб лепенката е сложена точно върху надписа. Този съединител при мен не изкара и 20 000км, в момента приплъзва на 4-та и 5-та. От друга страна, като се замисля, за тези пари където и да е произведен, си заслужава.Питам защото, да ходя си взема и аз
.
Коментар
-
Тъпа работа. Дано този модел излезе по-здрав. Ядосвам се, няма хубави части за тези коли, и това е. Моя няма да го сменям докато тотално не сдаде багажа, писнало ми е. Педала е мек, тръгва без тресене, скоростите влизат лесно. Само приплъзва.Успех на теб колега, и не забравяй да пуснеш снимки от смяната.Ред.: Въобще не се сетих че си ползвал отстъпка, сори. Нещата си идват на място тогава.
Коментар
Реклама
Collapse
Коментар