Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Много твърд съединител на 25 000 км

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Много твърд съединител на 25 000 км

    Колеги, искам да се посъветвам с Вас за следния пробем...Преди 25 000км ми смениха съединителя с нов ( пълен комплект ) ВАЛЕО + ново жило.Всичко беше супер, в началото беше много мек и приятен педала за натискане, но сега ужасно се втвърди и направо не се издържа!Нямам проблеми с буксуване или лошо зацепване...скоростите влизат ОК...Може ли жилото да е проблем или съединителят е менте...?Поздрави!

    #2
    Забравих да напиша - колата е фиат браво 1.4 12клапана 80к.с. ...

    Коментар


      #3
      може да епроблема в жилото, както и във вилката отпред. Окачаш жилото и проверяваш дали е то, после пръскаш под вилката
      Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
      Fiat Bravo'97 1,6 16v
      Fiat Tempra'91 1,6 mono

      Коментар


        #4
        почти съм сигулен че е жилотоможе би е калпаво и/или не минава по правилня начин
        2015 Renault Megane Expression GT
        2009 FIAT Bravo 1.4 16V Dynamic
        Всичко за FIAT Bravo 2007

        Коментар


          #5
          Провери дали жилото е прекарано по правилния начин(дали има прегъване някъде) и аз мисля,че е от него.
          Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

          Коментар


            #6
            щом в началото всичко е било наред, едва ли е от непоставено както трябва жило, по-скоро е дефектирало ако е от него

            Коментар


              #7
              Да и аз се замислих ама късно,ако е тръгнало да се къса мисля,че ще запъва няма да е твърд педала,другия еариант е както каза колегата да е от вилката на кутията,но само гадая.
              Alfa Romeo 145 Quadrifoglio Verde 2.0 16V T.S. 150hp

              Коментар


                #8
                ако се окаже вилка и трябва да се сменя пиши, имам перфектна

                Коментар


                  #9
                  Колеги благодаря за информацията утре ако имам повече време ще хвърля по един поглед...Но преди няколко дни гледах - няма прегъвания на жилото и ми изглежда здраво...

                  Коментар

                  Working...
                  X