Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

проблеми след смяна на маслото на скоростната кутия :(

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Семеринга най вероятно е протекъл понеже си напълник кутията догоре с масло. Те хората направили пробка за наливане, ама ти инат да и го налееш всичкото, според мен е протекло към съединителя, омазал се е и затова приплъзва и подскача. Едва ли се е счупил точно като си сменил маслото, но от това подскачане може би вече е за смяна.
    http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
    Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
    FIAT БРАВО 1.2 16v
    ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
    FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

    Коментар


      #17
      infineon написа:
      Семеринга най вероятно е протекъл понеже си напълник кутията догоре с масло. Те хората направили пробка за наливане, ама ти инат да и го налееш всичкото, според мен е протекло към съединителя, омазал се е и затова приплъзва и подскача. Едва ли се е счупил точно като си сменил маслото, но от това подскачане може би вече е за смяна.
      Tя е рипала още преди да се занимава с маслата. Още в самото начало щях да го питам защо се е сетил да долива, след като на всички нас и през ум не ни минава
      dogydog написа:
      колега немисе занимава вечеда правя само всичко и смених на тази колица мн ме радва колицата мн варви просто и супер разход дава и е със 6 скорости мисля дая дам тънко но с този съединител без даго сменям колко горе долу мога да и искам :С
      Знам ли, то като върви една кола не спират да се правят на луди евентуалните "купувачи" а като е с повреда филм за душевноболни можеш да заснемеш. Като почне да тресе, има да ти разправят, че е от счупената биела на 3-ти цилиндър... Нда, идея-направи такъв филм, хубави пари ще изкараш от него
      Alfa Romeo 147 1.9 JTD 2005 Fulcrum

      Коментар


        #18
        Колеги дави питам възможно лие въпросното тресене да е от луфт в двете външни карета (защото имам такъв) луфта е по посока на полуоската (навън и навътре не нагоре и надолу )

        Коментар


          #19
          dogydog написа:
          Колеги дави питам възможно лие въпросното тресене да е от луфт в двете външни карета (защото имам такъв) луфта е по посока на полуоската (навън и навътре не нагоре и надолу )
          Този луфт е необходим за да работят нормално каретата. Нали колелото се движи нагоре и надолу, при това движение, каретата се придвижват на вътре или навън. Най-събрани са, когато колуоската е хоризонтална. Така, че проблема не е от там.
          Panda Climbing 4x4 1,2 FIRE

          Коментар


            #20
            Баланс на гуми , задържащи спирачки и криви дискове излезна колеги да проверите първо ако ви се случи нещо такова

            Коментар

            Working...
            X