Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Чинкученто 1.1 Спортинг-Мнения

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Чинкученто 1.1 Спортинг-Мнения

    Колеги споделете с мен всичките си впечатления за Чинкученто и най-вече за 1.1 Спортинг. Какви отрицателни черти има. Иначе аз много съм му навит, щото е малка колица и е перфектна за градско, пък и би трябвало малко да харчи. Какво трябва да знам, ако реша да сменя Уното с нея
    FIAT Uno 45 FIRE

    #2
    Re: Чинкученто 1.1 Спортинг-Мнения

    ivo_red написа:
    Колеги споделете с мен всичките си впечатления за Чинкученто и най-вече за 1.1 Спортинг. Какви отрицателни черти има. Иначе аз много съм му навит, щото е малка колица и е перфектна за градско, пък и би трябвало малко да харчи. Какво трябва да знам, ако реша да сменя Уното с нея
    Колицата е добра, с много съвременни решения, много икономична, но ако я сравняваш с Уното, не очаквай, че е нещо повече!

    Коментар


      #3
      Ами аз си харесвам Уното, ама искам по-нова колица. Така, че не си мисля, че е супер кола. Вътре по-тясна ли е от Уното?Някакви често срещани дефекти?
      FIAT Uno 45 FIRE

      Коментар


        #4
        е

        малко по-тясна,то е ясно.За дефекти-няма
        селото се оказа точно в града

        Коментар


          #5
          Най-добре, отиди до автокъща където го има и събери лични впечатления!

          Коментар


            #6
            hit-ko написа:
            Най-добре, отиди до автокъща където го има и събери лични впечатления!
            Аз това ще го направя, но ми се искаше някой да сподели мнения за колата. Струва ли си, да препоръча нещо и така. Просто исках повече инфо
            FIAT Uno 45 FIRE

            Коментар

            Working...
            X