Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Допустим теч или просто проблем?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Допустим теч или просто проблем?

    Здравейте колеги, преди време имах проблем със загуба на антифриз на всеки 15 дни около половин литър, след което почнах по маркучите и по притегнах и тук таме смених някоя скоба, та в момента положението е, че за точно един месец засичах го от 1ви до 1ви или в км около 1700км изгубих антифриз от max do min. Питането ми е дали да продължа да търся вече евентуален теч от някои радиоатор или просто си е чисто изпарение в тия жеги.
    Fiat Bravo 1.8GT 16V 113hp '99

    #2
    Радиатор парно.Разкачи пластмасата при краката от ляво на жабката и виж дали е мокро.

    Коментар


      #3
      Такова понятие като нормален теч от кола НЕМА...Единствено може да ти тече конденз от ауспуха, и то ако колата ти е перфектна...Другото място, където може и е разрешено да има теч е от резервоара към двигателя...Търси къде тече гадината...
      FIAT Tipo 1.6 i.e SX 75 hp - The best city car
      Renault Scenic 1.6 16V RXT 107 hp - The best cruiser

      Коментар


        #4
        Провери си капачката на разширителния съд, или направо я смени. Моята оригиналната я загубиха в един сервиз, уж мои хора, и бяха ми купили нова, но явно голямо менте. С нея ми губеше течност както при теб. След месец - два ми писна и си купих нова от предпочитан от мен магазин, и от тогава вече повече от година, нивото на антифриза не е мръднало.
        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

        Коментар

        Working...
        X