Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за една седалка.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за една седалка.

    Здравейте колеги не знам кой да попитам и реших.че тук е мястото/надявам се/.Искам да сменя шофьорската си седалка.Карам Пунто МК2 от декември 2000г.Искам да я сменя с такава,която има възможност да се регулира и на височина.Интересува ме тъй като намерих такава от Гранде пунто 2007 г дали някой знае ще пасне ли като големинаи дали релсата ще е ок.Предполагам,че най-добре е да се види такова Пунто,но нямам познати с такава кола.Или други идеи от каква кола може да се взема такава седалка?
    Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
    Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

    #2
    Много е сложен вариантът със смяна на седалката, по-лесно е да си подложиш една възглавничка отдолу и да караш така.
    Когда мне становится скучно, я отправляю сообщение на случайный номер: "Я спрятал тело... Что дальше?"

    Коментар


      #3
      Побвай да намериш седалка от пунто МК2 която се регулира във височина. Моето е МК2 HGT и седалката се регулира във височина, ако намериш такова си ОК. Може да има и модели спортинг с такива седалки, разгледай по автоморгите какво предлагат.Успех!

      Коментар


        #4
        [quote="simeon3000"]Много е сложен вариантът със смяна на седалката, по-лесно е да си подложиш една възглавничка отдолу и да караш така.[/quoteАз в момента карам с възглавница,но малко ми е неудобно,но ще видим.]
        Животът е това,което се случва докато кроим други планове.
        Love is a language spoken by everyone,but understood only by the heart

        Коментар

        Working...
        X