Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Как да сваля бензиновата помпа на Темпра 1.6?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Как да сваля бензиновата помпа на Темпра 1.6?

    колеги на темпрата 1.6 моно бензин/газ ставам тази сутрин вартя на бензин но колата неще да запали имаше около 9-10 литра бензин а стартера варти припалва но неможе да запали пробавх на газ и драсна веднага та, бензиновата помпа преди несъм я чувал да бучи при контакт а си палеше май е изгоряла колеги дали има някакъв бошон , реле и къде се намира защото зада сваля помпата трябва 1-во газовата .. Модерирано заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org
    FIAT TEMPRA 1.6 75HP

    #2
    Re: бензиновата помпа ..

    fuel injekcion написа:
    колеги на темпрата 1.6 моно бензин/газ ставам тази сутрин вартя на бензин но колата неще да запали имаше около 9-10 литра бензин а стартера варти припалва но неможе да запали пробавх на газ и драсна веднага та, бензиновата помпа преди несъм я чувал да бучи при контакт а си палеше май е изгоряла колеги дали има някакъв бошон , реле и къде се намира защото зада сваля помпата трябва 1-во газовата ..
    Ако си сигурен, че е помпата (за да си сиг., замери налягането), свали резервоара, за по-лесно.На 3 болта с глави 15мм (по спомен) се държат шините под него.Трябва да откачиш и тръбата за наливане.Стойката на моята бутилка, също минава над помпата. През отвора в багажника, откачам само буксите.

    Коментар


      #3
      .......аха

      е колага питах до мен един майстор закарах му колата и ми каза че помпата е изгоряла , но нищо непипа и нетваря само я запалих на газ и после пробвах на бензин ... а и преди съм сменял помпа но не на фиат.... ако може да ме опътите до бошон .. реле
      FIAT TEMPRA 1.6 75HP

      Коментар


        #4
        хаиде

        колеги кажете кой е бушона за бензиновата помпа и къде е а ако има и реле насочете ме и към него ... благодаря предварително
        FIAT TEMPRA 1.6 75HP

        Коментар


          #5
          бушона и релето са в двиг. отсек, под чистачките зад черен пластмасов капак държащ се на два болта.там е и буксата за ламбдата и мап сензора.
          Lancia Dedra 1.6 90ks- италианка с характер
          Fiat Uno 1.1 55ks Fire- супер здрава машина, вече бивша

          Коментар

          Working...
          X