Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

И без броня е красива

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    #16
    Tornado написа:
    Ами спука се от теглича на Мерцедеса тия тегличи са много скапана работа.Предлагам да приемат точка в правилника когато не се употребяват да се демонтирват виждал съм такива.И не само заради удар отзад с кола много често пешеходци при минаване зад кола си контузват и краката ох много боли и съм го изпитвал не веднъж от стърчащото желязо
    Те не могат да накарат хората да карат с колани, а ти искаш да си свалят тегличите Повечето тегличи ги слагат точно затова, за да си "предпазят" колите, и както изглежда тази мода не се корени тук, защото повечето автомобили втора употреба си идват с тегличи, а честно казано хич не ми се вярва всеки втори в Европа да тегли каравана или ремарке пълно със зеле (например). Моята хубавица има теглич, но е "сваляем", седи си в багажника и изглежда чисто нов, отвора в бронята се прикрива от специален пластмасов капак. Собственика на автокъщата ми каза че ми дава колата с най-малко 300 кинта "бонус" заради този разглобяем теглич.
    ::::: Fiat Punto 1.2 ELX 188A4.000 :::::
    ::::: Subaru Impreza III Hatchback 2.0R-MT EJ204 :::::
    ::::: (ex) Lancia Dedra 1.8 16V LS SW 182A2.000 :::::

    Коментар


      #17
      На теглича се слага багажник за велосипеди.
      no pain no pain

      Коментар


        #18
        Abarth. написа:
        Хех щом ше пускаме снимки без брони
        Прикачени файлове
        Tempra 1.6 i.e. S Lybra 1.8 vvt lx 088 9 242 369

        Коментар


          #19
          малееей Темпрата е много яка, страшно биха и ходили фарове и маска от Митсубиши Ево 4/5, много спортно изглежда без нейната броня, много яко
          СЪДБАТА ПОМАГА НА СМЕЛИТЕ
          бившата:Фиат Темпра 1,6 мi 94г. с газ
          сегашната: Алфа Ромео 1,6 TS 99г. 120 кончета под капака
          ИТАЛФЕСТ 2007

          Коментар


            #20
            Страта броня на парчета раздели ли се? Много ме кефи заострения ръб отдолу. Те от марея на брава трябва да пасват, нали?
            Брава 1,6 16V; Джанти 16-ки - по договаряне - 4 бр.:
            http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=88126

            Коментар


              #21
              Не се раздели на парчета и пасват броните.
              Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
              Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

              Коментар


                #22
                Има нещо готическо, така като е без броня. Изглежда хищно, като пиратско знаме с череп и кости. Даже се чудя, дали не може да се направи нарочно такава "вдлъбната броня" по очертанията.
                Fiat Ritmo 105TC
                1600cc 105к.с.

                Коментар


                  #23
                  добре де ти хем си в Афганистан, хем си хакнал колата при наводненията в БГ. как става това?

                  Коментар


                    #24
                    r51 написа:
                    добре де ти хем си в Афганистан, хем си хакнал колата при наводненията в БГ. как става това?
                    А ти изобщо гледаш ли кога е пускана темата или само ей така отговаряш по инерция на всичко?
                    Fiat Bravo 1,4 12V; Lancia Zeta 2,0 Turbo; Fiat Doblo 1,9 Multijet 120 h.p.
                    Fiat Marea Weekend ELX 1,9 TD - бившата

                    Коментар

                    Working...
                    X