Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Кормилната рейка прокапа отново, да я правя ли?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Кормилната рейка прокапа отново, да я правя ли?

    Здравейте колеги.Проблема ми е че протече кормилната рейка.По точно капе.Интересувам се какво да правя.Дали да търся втора употреба или да я правя.Преди година имах същия проблем и тогава "майсторите" ме посъветваха да я рециклират както и направих.Одрусаха ме доста пари.Дайте идея какво да правя и колко ще струва.Поздрави.Допълнено заглавиеМодераторски екип на fiat-bg.org
    фиат брава 1.9тд 75к 1997г октомври

    #2
    Еми ако си я рециклираш пак - вече знаеш колко ще ти струва. Ако си купуваш нова, по-добре си купи нова кола :D Виж и на мен преди ми течеше рейката(обаче леко) и си купих Това нещо, от тогава нямам и спомен за теч! Малко бях скептично настроен, но помогна. Ако искаш - пробвай и ти
    Lancia Lybra '00 1.8 140hp

    Видеорегистратори

    Коментар


      #3
      dimaldim написа:
      Еми ако си я рециклираш пак - вече знаеш колко ще ти струва. Ако си купуваш нова, по-добре си купи нова кола :D Виж и на мен преди ми течеше рейката(обаче леко) и си купих Това нещо, от тогава нямам и спомен за теч! Малко бях скептично настроен, но помогна. Ако искаш - пробвай и ти
      Това как се ползва-сипва се в казанчето с хидравличната течност или...?Заинтригува ме,че май и при мен работата отива натам.
      PUNTО 1.7 ТД ELX/умря,горкото/
      Проблема не е от бобината,а от магарето в кабината!

      Коментар


        #4
        Добавките са временно решение! Да, закрепват положението но не се знае до кога След като си я рециклирал веднъж и сега имаш проблем отново, моят съвет е да търсиш втора употреба.Опитай с добавка и ако не се получи, търсиш втора ръка.
        now. BMW E39 523i '98 170hp
        ex. Fiat Marea Weekend HLX 1.8 16v `97 113hp
        ex. Fiat Tipo 2.0.ie GT `93 113hp

        Коментар


          #5
          Наливаш в казанчето, ДА, но преди това си източваш 300мл от течността, за да може да се събере там. Иначе аз вече 6 месеца карам с добавката и не е протекло, дано пък задържи
          Lancia Lybra '00 1.8 140hp

          Видеорегистратори

          Коментар


            #6
            Моята тече вече 50К км. Доливам по литър на 10К км., но вече ми писна да гледам капчици по пътната настилка.За рециклиране и дума не може да става!Купи си за 50 лв една рейка втора ръка и това е.Аз поне ще направя точно това през следващата седмица.Ако сметнеш за добре, налей тоя стоп лийк, но моят съвет е да смениш рейката.

            Коментар


              #7
              При мен нещо скърца и не мога да разбера от къде не е от полуоската освен от реиката и то само като тръгвам или се наклана леко колата иначе ако карам и завивам нищо няма
              КЛЮЧАРА е тук – https://goo.gl/maps/GvEGbSeq7nk
              Пунто http://www.punto.mysteria.cz/puntoMk1/schema7.htm
              http://www.autoinfo24.ru/rukovodstva.../inomarki/fiat

              Коментар

              Working...
              X