Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Въпрос за прехвърляне на кола ?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Въпрос за прехвърляне на кола ?

    Здравейте колеги ще си взимам служебна кола и си намерих една на оферта така да се каже,обаче сегашния собственик е загубил малкия талон,големия си го има..Въпросът е там , ако реша да я взимам и отидем в кат ще имаме ли проблем с прехвърлянето,щото така или иначе ще се качва на канала за да направят талони на мое име вече като собственик.
    Карал-Fiat Bravo 1.4 /1.6 Stilo 1.6
    И сега Мръсен дизел. АР 147 1.9 150
    .


    #2
    Преди това продавача ще трябва да се снабди с дубликат:Чл. 9. (1) За всяко регистрирано превозно средство се издава свидетелство за регистрация след заплащане на стойността му и такса, която се събира в системата на Министерството на вътрешните работи по Закона за държавните такси.(2) (Изм. - ДВ, бр. 105 от 2002 г.) При изгубване, кражба или унищожаване на част втора на свидетелството за регистрация се издава дубликат на свидетелството след подаване на писмено заявление и декларация по чл. 141, ал. 2 ЗДП.(3) (Нова - ДВ, бр. 105 от 2002 г.) При изгубване, кражба или унищожаване на част първа или на двете части на свидетелството за регистрация превозното средство се регистрира с нов регистрационен номер по установения ред.

    Коментар


      #3
      Не е така. Миналата година купих кола без малък талон. Единствено в кат ме накараха да подпиша декларация че талоне не е отнет от кат а е изгубен, и ми дадоха направо новите без да правя дубликат.
      http://www.000webhost.com/151472.html <- безплатен хостинг без реклами
      Peugeot 206 1.4 Hdi 2005 Ex: PUNTO 1.3 16v MULTIJET
      FIAT БРАВО 1.2 16v
      ФИАТ БРАВО 1.6 16v - трагично размазано
      FIAT Punto 99` 1.2 - втората; Ford Orion 1.8 D- първата

      Коментар


        #4
        infineon написа:
        Не е така. Миналата година купих кола без малък талон. Единствено в кат ме накараха да подпиша декларация че талоне не е отнет от кат а е изгубен, и ми дадоха направо новите без да правя дубликат.
        Така беше и с един мой приятел. А колата ще влиза в кат само ако сменяш номерата.
        Nissan X-TRAIL 2005 2,2 136hp
        Ex: Nissan Primera P12 Wagon 2,2 126hp
        Ex: Fiat Marea Weekend 1,8 16v 97г. бензин & CNG

        Коментар

        Working...
        X