Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Към колегите от Пловдив - Xenon - от къде?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Към колегите от Пловдив - Xenon - от къде?

    Привет, колеги!Искам да си купя ксенон комплект, но не знам, къде в Пловдив е най-изгодно.Имах един комплект за, който преди време дадох 78 лв. Купих го от човек, който предлага аларми, ксенони, парктроници и т.н. Едната крушка мигаше още от самото начало. Мига при паленето и след секунди спира да мига. Така изкараха година след, което двете крушки позеленяха, в последствие започнаха да мигат и накрая изгоряха.Купих нов комплект крушки, но се оказа че и те мигат.Проблемът беше в един от баластите и в една от крушките.Вече не ми се занимава със стария комплект! Моля за съвет - от къде да закупя читав ксенон, на прилична цена.До сега гледах цените в известния на всички сайт, където цената за комплект H1 с гаранция от 1 месец e 68 лв.+ доставка 6.50... някакви по-свежи идеи?

    #2
    .

    Здравей колега,моите ги закупих преди близо две години от един пич на които магазина му се намира на бул.В.Априлов с/у кафе Емона до ВМИ.Преди магазина му беше в Тракия сега е там,купувал съм и други джунджорий от него и за сега всичко е Ок.

    Коментар


      #3
      Или Руския Пазар. Н1 преди около месец струваше около 65лв.
      Fiat Marea Weekend 1.9 jtd 110 SX- еmzo power

      Коментар


        #4
        аз имам ксенон от малко по-малко от 3 год, бая светене е посветил, карам 90% на фарове. Сменил съм няколко комплекта вече, днес изгори крушка, утре баласт и почнах да купувам цели комплекти, бях намерил по 60 кинта Н1 в нета, обаче нещо ми писна само да сменям, макар да съм си го направил супер удобно. Ако ще караш колата повече от 2 год ти препоръчвам луксима, по-скъпи са естетвено. Ако ли не, каквото и да вземеш, гледай да е най-евтинто, едни и същи боклуци са, поне да е тънко. Ако аз слагам на следващата ми кола ще е луксима.
        Lancia Lybra'99 2.4 JTD - 135hp
        Fiat Bravo'97 1,6 16v
        Fiat Tempra'91 1,6 mono

        Коментар


          #5
          Пловдив ул. Стоян Михайловски 11, магазин PROPARTS
          Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

          Коментар


            #6
            аз си взимам от ибей , НО гледай да е от EU страна - тогава идва за 3 - 5 дни в пощата по местоживеене

            Коментар


              #7
              Аз намерих на 40 лв. за комплект, но нямат гаранция. Взимаш, слагаш и ако не светне - честито :DТози вариант със Ибей е ок, но не съм пазарувал до сега, пък и нямам с какво да платя.Луксимата ми идва доста скъпа, нищо, че планувам да карам повече от 2 години.тези от 68лв. с доставка 6 лв. имат месец гаранция и се чудя дали да не взема от тях, или да рискувам с 40 левовите.В известния на всички сайт има и от 48 лв.(easy light) пак с месец гаранция, но момчетата ми обясниха, че крушката имала по-къс живот и като се загледаш във фара, светлината трептяла.Това го нямало при тези от 68 (easy light plus)Трима колеги взеха преди седмица от тези от 40 кинта и са доволни за сега. Доста се зачудвам на евтиния вариант...

              Коментар


                #8
                колкото и да ни се икса, няма евтино и качествено аз съм с ето този http://www.proparts.bg/product/1/kse...istema-n1.html и съм много доволен, никакви проблеми съм нямал с него

                Коментар


                  #9
                  lithrone написа:
                  Аз намерих на 40 лв. за комплект, но нямат гаранция. Взимаш, слагаш и ако не светне - честито :DТози вариант със Ибей е ок, но не съм пазарувал до сега, пък и нямам с какво да платя.Луксимата ми идва доста скъпа, нищо, че планувам да карам повече от 2 години.тези от 68лв. с доставка 6 лв. имат месец гаранция и се чудя дали да не взема от тях, или да рискувам с 40 левовите.В известния на всички сайт има и от 48 лв.(easy light) пак с месец гаранция, но момчетата ми обясниха, че крушката имала по-къс живот и като се загледаш във фара, светлината трептяла.Това го нямало при тези от 68 (easy light plus)Трима колеги взеха преди седмица от тези от 40 кинта и са доволни за сега. Доста се зачудвам на евтиния вариант...
                  Вземи си от Пловдив, по добре дай 10лв от горе на тези 68 и като се цака отиваш сменяш тези работи с куриерите и ксеноните от друг град голяма въртележка става ако нещо изпатка пък и представи си изпатка няколко пъти ...

                  Коментар


                    #10
                    Предложението от PROPARTS си е добро с година гаранция, но си е стотачка...
                    durex_a написа:
                    Вземи си от Пловдив, по добре дай 10лв от горе на тези 68 и като се цака отиваш сменяш тези работи с куриерите и ксеноните от друг град голяма въртележка става ако нещо изпатка пък и представи си изпатка няколко пъти ...
                    Не знам дали тези в Плд са с гаранция поне месец.Аз като купувах, нямаха гаранция. Купуваш и работата е на късмет. Тоест е същата работа - дали от 40 или от 68.Някой може ли да сподели - дават ли гаранция, някъде в Плд?

                    Коментар


                      #11
                      lithrone написа:
                      Предложението от PROPARTS си е добро с година гаранция, но си е стотачка...
                      durex_a написа:
                      Вземи си от Пловдив, по добре дай 10лв от горе на тези 68 и като се цака отиваш сменяш тези работи с куриерите и ксеноните от друг град голяма въртележка става ако нещо изпатка пък и представи си изпатка няколко пъти ...
                      Не знам дали тези в Плд са с гаранция поне месец.Аз като купувах, нямаха гаранция. Купуваш и работата е на късмет. Тоест е същата работа - дали от 40 или от 68.Някой може ли да сподели - дават ли гаранция, някъде в Плд?
                      В Русе има и по 55лв с гаранция по обиколи и ще намериш 100% просто моят съвет е за 10 или 15лв да не пазаруваш с куриер

                      Коментар

                      Working...
                      X