Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Каква скоростна кутия за пунто мк1 1.6-МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Каква скоростна кутия за пунто мк1 1.6-МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ

    Колеги днес 4упих скоростите на пунтарата и сега много ме вълнува от какви други марки или модели на фиат стават скоростите за пунтото.От 1.1 или 1.2 моделите на пунто има ли шанс да станат?БЛАГОДАРЯ предварително на вси4ки

    #2
    re

    Е ,че защо трябва да е от друго пунто??Аз имам за продаване от същото 1.6 90кс.
    Fiat Bravo 1.9 JTD

    Коментар


      #3
      Re: re

      gmg_service написа:
      Е ,че защо трябва да е от друго пунто??Аз имам за продаване от същото 1.6 90кс.
      Еми добре кажи в какво състояние са скоростите,имат ли някакъв проблем или дефект,колко пари им търсиш?

      Коментар


        #4
        TRIITE TEMATA NEMA POLZA OT TOQ FORUM

        Коментар


          #5
          Punto_Manqk написа:
          TRIITE TEMATA NEMA POLZA OT TOQ FORUM
          Кво нема бе батка, я виж другата ти тема там някой ти е написал на готово кои кутий стават че тебе те е мързяло да провериш, пък на всичкото отгоре храниш....да не искаш някой да ти я донесе до вас, даже може да ти я монтира и накрая да ти отвори зелена бира за награда......
          тежък е животът лек...

          Коментар


            #6
            jungleraver написа:
            Punto_Manqk написа:
            TRIITE TEMATA NEMA POLZA OT TOQ FORUM
            Кво нема бе батка, я виж другата ти тема там някой ти е написал на готово кои кутий стават че тебе те е мързяло да провериш, пък на всичкото отгоре храниш....да не искаш някой да ти я донесе до вас, даже може да ти я монтира и накрая да ти отвори зелена бира за награда......
            Батка кат немаш да казваш по темата нема и да спамиш,а тва кои ще ми я донесе и монтира не е твоя работа.Аи пий ти една зелена или 4ервена ако искаш бира щот много си се газиралТЕМАТА Е ЗА ТРИЕНЕ

            Коментар

            Working...
            X