Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем скорости

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем скорости

    Здравейте колегиДано да не ми е мн тъп въпроса, но почна да ми писва от майстори и сервизи.Нормално ли е за година и половина 2 пъти да сменяш скорости???И двата пъти майсторите ми обясняваха, че имало някаква семерина която изпускала маслов момента семерината отново изпуска масло.Въпросът ми е това проблем ли им е на Брава 1,6 16 в или все не случвам на майстори
    Понякога ме преследват умни мисли, но аз съм по-бърз от тях

    #2
    попаднал си на някви некадърници вземи си я направи сам накрая и ще изкара повече малко добри майстори има, те повечето завършили за кравари, станали "майстори"

    Коментар


      #3
      колега

      колега според мен този семеринг като почне та изпуска масло се сменч 7-8 лева е ама ако се сложи както си трябва..и не е от някои фалшиви невиждам повот да сменяш кутия?
      FIAT TEMPRA 1.6 75HP

      Коментар


        #4
        Кажи за кой семеринг говориш. Много е вероятно, да е износен вала или полуската (там където контактува със семеринга ) на която/който започва да изпуска семеринга, и затова да протича толкова скоро.
        Основния закон на овчедушието е, че когато всеки си трае и се скатава, с течение на времето всички се оказват под ножа.

        Коментар

        Working...
        X