Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

някои знае ли как се казва аксесоар против вятър Фиат Браво

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    някои знае ли как се казва аксесоар против вятър Фиат Браво

    Момчета, вчера неизвестни (донякъде известни) помияри са атакували иначе верният ми паркиран пред нас Фиат Браво. Ударили са прибраното странично ляво огледало с нещо като гипс. Огледалото не е натрошено, но е надрано.Имах и едни други работи против вятър на колата на самите врати. Така е купена колата с тях. Знаех как се казват, едно момче тук от форума ми беше споменал, но забравих.Прилагам снимка като линк (понеже е прекалено голяма). Това, което търся е в червено оградено. Интересува ме поне името, да знам какво да търся да си закупя?http://img717.imageshack.us/img717/3240/20110826002.jpg
    Fiat Bravo 1.9 TD, 75
    1999 г

    #2
    Ветробрани http://forum.fiat-bg.org/viewtopic.php?t=77187
    Fiat Bravo - 1.8GT /115hp 1997г.
    Audi A4 - 1.9TDi /110hp 1998г.
    Mazda 121 - 1.3GLX / 75hp 1994г.

    Коментар


      #3
      PaUnOff написа:
      Благодаря ти колега.Дано цената им не е повече от на огледалото.Тук в квартала някои хора май много са се разпуснали - наръгаха ми задна гума Гудиър, сега почти ми разбиха страничното огледало и ветробрана замина.
      Fiat Bravo 1.9 TD, 75
      1999 г

      Коментар


        #4
        bigdarkmad написа:
        PaUnOff написа:
        Благодаря ти колега.Дано цената им не е повече от на огледалото.Тук в квартала някои хора май много са се разпуснали - наръгаха ми задна гума Гудиър, сега почти ми разбиха страничното огледало и ветробрана замина.
        Предни за Мареа са 67лв за полските от линка.Немските са 87 лв.Преди седмица им звънях за информация.
        FIAT FORUM BULGARIA
        Ракията е над политиката

        Видео от Италфест 2011

        Коментар


          #5
          krasio_79bs написа:
          bigdarkmad написа:
          PaUnOff написа:
          Благодаря ти колега.Дано цената им не е повече от на огледалото.Тук в квартала някои хора май много са се разпуснали - наръгаха ми задна гума Гудиър, сега почти ми разбиха страничното огледало и ветробрана замина.
          Предни за Мареа са 67лв за полските от линка.Немските са 87 лв.Преди седмица им звънях за информация.
          Аз това си мислех да казвам, че ми се струва, че ще са по скъпи от странично огледало. Ама си замълчах викам дано не съм прав.Сега ако трябва да сменя и огледалото (което е надрано и съмнително закрепено) и ветробрана трябва сигурно да вляза 100 кинтаБлагодаря за информацията, въпреки че от нея ми се стъжни На Трапезица долу има един магазин, срещу сервиза за Гуми дето е. Дали там няма по тънко, понеже като гледам по Лед крушките, парктрониците, ксеноните и т.н. ги дават на поносимо ниски цени
          Fiat Bravo 1.9 TD, 75
          1999 г

          Коментар


            #6
            bigdarkmad написа:
            krasio_79bs написа:
            bigdarkmad написа:
            PaUnOff написа:
            Благодаря ти колега.Дано цената им не е повече от на огледалото.Тук в квартала някои хора май много са се разпуснали - наръгаха ми задна гума Гудиър, сега почти ми разбиха страничното огледало и ветробрана замина.
            Предни за Мареа са 67лв за полските от линка.Немските са 87 лв.Преди седмица им звънях за информация.
            Аз това си мислех да казвам, че ми се струва, че ще са по скъпи от странично огледало. Ама си замълчах викам дано не съм прав.Сега ако трябва да сменя и огледалото (което е надрано и съмнително закрепено) и ветробрана трябва сигурно да вляза 100 кинтаБлагодаря за информацията, въпреки че от нея ми се стъжни На Трапезица долу има един магазин, срещу сервиза за Гуми дето е. Дали там няма по тънко, понеже като гледам по Лед крушките, парктрониците, ксеноните и т.н. ги дават на поносимо ниски цени
            Не на трапезица колега,магазина е на ул.Мария Луиза(бившата Москва).Днес минах от там за ЛЕД лампи,ама не ми дойде на акъла да питам за ветробрани.
            FIAT FORUM BULGARIA
            Ракията е над политиката

            Видео от Италфест 2011

            Коментар


              #7
              krasio_79bs написа:
              Не на трапезица колега,магазина е на ул.Мария Луиза(бившата Москва).Днес минах от там за ЛЕД лампи,ама не ми дойде на акъла да питам за ветробрани.
              Правилно, извинявам се за грешката, това е магазина Да.Толкова съм бесен, че едвам мисля. На никои нищо не съм направил, пък разни помияри тука рушат по колата ми и ме вкарват само в разходи.То прозорец да беше, щеше да е по добре, че поне каското щеше да го покрие.
              Fiat Bravo 1.9 TD, 75
              1999 г

              Коментар


                #8
                Проверих преди малко, на въпросния магазин на Мария Луиза няма колеги. Да знаете.
                Fiat Bravo 1.9 TD, 75
                1999 г

                Коментар

                Working...
                X