Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Проблем С Fiat Brava 1.6 16V 97г.

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Проблем С Fiat Brava 1.6 16V 97г.

    Здравейте колеги имам проблем с моя Фият от къде тръгна всичко както си карам аз един ден и изведнъж лампата за инжекциона светна заедно с лампата за имобилайзера (на кажа че колата е с газ и през това време вървеше на газ)след 1-2 сек се оправи.След извесно време пак така и и това го прави само на газ,но до днес след като го направи и на бензин.Както си карам изведнъж угасна,запалих я наново само че гледам оборотите как играят,играят и изведнъж аиде пак угасна едвам се прибрах.Прибрах се аз паркирах пред нас изгасих,понечих пак да запаля ма този път йок,неще и неще.Гледам лампата ми светеше за бензина ходих с тубата долях и 7 литра бензин помъчих пак но пак неще,лампата за инжекциона угасва нормално и каато река да запаля неще върти,върти и светва лампата за инжекцията и карай.След извесно време пак пробвах запали си работи и на бензин и на газ нормално оборите перфекни викам добре е работата изгасих я да си пребера инструментите и после седнах да я пораздвижа малко и пак неще само запалва и угасва веднага.та ако някой се е сблъсквал с подобен проблем нека да сподели,защото аз мисля да я закарам на диагностика и да видя кво ще покаже.

    #2
    Най-добре я закарай на диагностика, но щом гасне в движение и играят обороти мен ме съмнява датчик на колянов вал.

    Коментар

    Working...
    X