Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

каква помпа за фиата да избера?

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    каква помпа за фиата да избера?

    коляги някои би ли ме светнал каква помпа да си сложа че да съм наи добре.като марка говоря пък ако има и моделче още по доволно.става въпрос за BRAVO 1.6 16 103к.с. та колата като загрее гасне и отивам аз на диагностика!!!!!обаче човека мери налягането и вика аа с тая помпа не мога да ти направя диагностика понататака,щото помпата ти прави 2бара а трябва да е 3бара и като огасиш колата трябва да даржи налягане а манометара показва че пада до 0 веднага.и тои ми вика даи ще ти сложим BOSH.а аз викам ми сега съм с такава на 1 година е.и тои ми тя е пътник ,пък аз ам те колата така си хулца от както е с нея нещо няма мощност трудно пали и още ред неща.та се чудя една на магнет дали няма да е по добре,тъй като по номер на помпата даже не излиза нищо на бош което да съвпада.моля даваите съвети с кое сте карали фиатките и . имам 4 дни да реша ква помпа да сложа и после на ремонт че съм в бокса пред блока
    fiat bravo sx 1.6 16V 103

    #2
    Бре аз квото и да не разбирам, ама тоя мастор маи по не разбира и от мене, кво му е виновна помпата за тва че налягането пада веднага. Ами що не погледна регулатора за налягане на къв хал е, много ясно че ако не е на ред ако ще и 4 помпи да сложиш няма да вдигнат налягане ако клапана не го регулира. Ебем ти мастиори, Тои къде мери налягането преди или след регулатора?
    Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
    Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!
    Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1

    Коментар


      #3
      Търси WALBRO, а защо не и цялата кошница от морга.
      The box said "Requires Windows 98 or better", so I installed Linux
      Marea SW 2400 JTD CF2 136CV 100KW "HLX-TOUR DE FRANCE"
      Ex: Brava 1.6 ELX 16V 103 hps '98 LPG Atiker + LC Romano

      Коментар


        #4
        еми незнам човек мери там кадето е входящия бензин преди дюзите.значи както са колекторите наи вляво има два маркуча за бенз на десния мери тои,и не каза нищо за никва клапа!!!!!!! та как казвате се деиства с тая клапа за регулиране,да видя аз дали не мога да направя нещо по въпроса
        fiat bravo sx 1.6 16V 103

        Коментар


          #5
          Провери си мъркуча, който свързва помпата с горният край а кошницата. Миналата седмица една помпа според едни "майстори" била повредена, защото вдигала 0,9-1,4 бара а то се оказа че мъкуча беше нецепен и пробит.След смяна на мъркуча, иначе повредената помпа работеше като нова
          Aктуалният парадокс в България - повечето искат да живеят в по-уредена държава, но реват на умряло като им затвориш кранчето на сенчестата и полузаконна или незаконна дейност.

          Коментар


            #6
            и това ще проверя
            fiat bravo sx 1.6 16V 103

            Коментар

            Working...
            X