Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Голям разход на бензин

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Голям разход на бензин

    Здравейте,Става въпрос за Фиат Пунто 95, 1.6, бензин. Струва ми се, че разходът на бензин при градско каране е твърде голям - повече от около 10л./100 км. Разбрах, че се правела някаква центровка за по-малък разход, може ли някой да ми обясни точно какво е това и какъв ще е резултатът?Много благодаря предварително!

    #2
    Re: Голям разход на бензин

    Puntcho написа:
    Здравейте,Става въпрос за Фиат Пунто 95, 1.6, бензин. Струва ми се, че разходът на бензин при градско каране е твърде голям - повече от около 10л./100 км. Разбрах, че се правела някаква центровка за по-малък разход, може ли някой да ми обясни точно какво е това и какъв ще е резултатът?Много благодаря предварително!
    10 градско в София ?! Трябва да почерпиш моето браво пак 1.6 и ми гори 12-15 в Русе

    Коментар


      #3
      10/100 бензин в софия за кола 1.6 95та на много хиляди километри наистина трябва да почерпиш

      Коментар


        #4
        nedialk00 написа:
        10/100 бензин в софия за кола 1.6 95та на много хиляди километри наистина трябва да почерпиш
        Очаква се разхода да е около 8л./100 км.

        Коментар


          #5
          това по книга ли ?

          Коментар


            #6
            nedialk00 написа:
            това по книга ли ?
            Не, не по книга , по информация от предишен собственик.

            Коментар


              #7
              А то информацията от предишен собственик е много меродавна да знаеш.
              Fiat 1.4 12V
              Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
              Да си втори значи да си първи сред загубилите.
              Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

              Коментар


                #8
                valentino321 написа:
                А то информацията от предишен собственик е много меродавна да знаеш.
                Знам, но надеждата умира последна.А нещо може ли да се направи по въпроса, за някаква центровка ми казаха?

                Коментар


                  #9
                  В тази произволна обява е даден разхода за "ено и шес", 1995г. Комбинираният го дават около 8/100, така че 10/100 само градско - направо си е доволно постижение. Моят съвет е да не си човъркаш по колата. Моторът си е общо взето голям и няма как да изкара мощност "без" гориво. Ти гладна бягаш ли?

                  Коментар


                    #10
                    Може да е 8 , но комбиниран разход.Това значи , че много добре ти гори колата.Аз лично не съм виждал досега 1.6 бензинов двигател,произведен преди 2000г. и каран в София да дава по-малко от 10. Това какво говорят хората ти не слушай.Имам например познати с 1.6 дето им гори 8 на 100 газ в София Имам и такива дето им гори 4 на 100 дизел на дълъг път,ама като вземем да ходим някъде заедно и да се смятат парите за нафта разхода става 5 и нещо на 100
                    Fiat 1.4 12V
                    Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
                    Да си втори значи да си първи сред загубилите.
                    Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

                    Коментар


                      #11
                      Re: Голям разход на бензин

                      durex_a написа:
                      Puntcho написа:
                      Здравейте,Става въпрос за Фиат Пунто 95, 1.6, бензин. Струва ми се, че разходът на бензин при градско каране е твърде голям - повече от около 10л./100 км. Разбрах, че се правела някаква центровка за по-малък разход, може ли някой да ми обясни точно какво е това и какъв ще е резултатът?Много благодаря предварително!
                      10 градско в София ?! Трябва да почерпиш моето браво пак 1.6 и ми гори 12-15 в Русе
                      )

                      Коментар


                        #12
                        valentino321 написа:
                        Може да е 8 , но комбиниран разход.Това значи , че много добре ти гори колата.Аз лично не съм виждал досега 1.6 бензинов двигател,произведен преди 2000г. и каран в София да дава по-малко от 10. Това какво говорят хората ти не слушай.Имам например познати с 1.6 дето им гори 8 на 100 газ в София Имам и такива дето им гори 4 на 100 дизел на дълъг път,ама като вземем да ходим някъде заедно и да се смятат парите за нафта разхода става 5 и нещо на 100
                        Явно ще трябва да се примиря

                        Коментар


                          #13
                          =Rudi= написа:
                          В тази произволна обява е даден разхода за "ено и шес", 1995г. Комбинираният го дават около 8/100, така че 10/100 само градско - направо си е доволно постижение. Моят съвет е да не си човъркаш по колата. Моторът си е общо взето голям и няма как да изкара мощност "без" гориво. Ти гладна бягаш ли?
                          Мерси за инфото ! )

                          Коментар


                            #14
                            Според мен трябва да се радваш и даже да почерпиш за разхода :D
                            Fiat 1.4 12V
                            Не е важно колко струва,важното е да е евтино.
                            Да си втори значи да си първи сред загубилите.
                            Четири часа разглобяване и ровене ми спестява двайсе минути четене

                            Коментар

                            Working...
                            X