Реклама

Collapse

Съобщение

Collapse
No announcement yet.

Къде се намира бушона за ел. огледалата

Collapse
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Clear All
new posts

    Къде се намира бушона за ел. огледалата

    Някой да знае къде се намира бушона за ел. огледалата на Фиат Браво 1.6. Търсих и в упътването и във форума, но нищо не мога да открия. Благодаря предварително!

    #2
    Пробва ли със сервизният бушон(бушони)?
    Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
    Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

    Коментар


      #3
      ами гледам съм ги сервизните, не знаех, че те отговарят и за огледалата, но са здрави и си мислех, че е някой друг и се намира на друго място.

      Коментар


        #4
        и моите са здрави ма огледалата ги настройвам ръчно . Като се поразрових и кво се оказа. Махнах пластмасовата планка зад скоростния лост( тая с бутона за огледалата) и кво да видя, някой убавец резнал кабелчетата и си взел буксата. И за мен останал само прерязания кабел и пластмасовата капачка . Решение:ми търсих друга букса с толкоз кабели, те са или 12 или 16 не съм ги броил, ма реших че може да се намери. Досега 4 бравота прерових цветовете не съвпадат да го ева. и не смея да си взема букса с други цветове не че няма напасване, ма си е играчка. Та решението, Ми буташ си огледалата с ръце( нищо че са ел. те си мърдат) настройваш си ги един път и повече не ги буташ. И работата спи
        Fiat Croma 1.9 JTD '06 150hp
        Ex. Fiat Bravo SX 1.4 12v '97

        Коментар


          #5
          Хаха да, и аз така си ги нагласям ама ме дразни като нещо по колата не ми е както трябва. Ще взема да отворя и аз тая пластмаса и да видя дали и при мен някой не си е харесал буксата

          Коментар


            #6
            В зелено. Проверява се мултицет, а не на око.
            Прикачени файлове

            Коментар

            Working...
            X